Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt olyan munkahelyi sikered,...

Volt olyan munkahelyi sikered, szintlépésed amihez csak utána nőttél fel?

Figyelt kérdés
2019. aug. 29. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Aha.

IT szolgáltatás területre kerültem, csoportvezetőként.

Teljesen véletlen életem legjobb partnerét csíptem meg.

Úgy kezdődött a téma hogy felmérésre kellett kimennem a Karib-szigeteki gyárba. Nem voltam fogalmatlan, de sok szakmai hiányosságom volt amit eszméletlen szorgalommal, emberséggel és lelkesedéssel pótoltam. Eleinte, fiatal, lelkes nőként (akkor 26 voltam :)) mindenki h.lyének nézett, főleg a 40-60-as férfi IT-s kollégák. Mikor végig kellett turnéznom számtalan telephelyet Európában is, akkor éreztem hogy hű, hát én elég junior vagyok ehhez.

De, emellett úgy alakult hogy a főnököm nem mászott bele a dolgokba, így eléggé önálló lehettem, és nagyon szerettem volna szuper munkát nyújtani. Így rengeteget dolgoztam 1 évig, újra és újra bizonyítottam magam a kétkedőknek. Emiatt a partnerünkkel nagyon jó kapcsolatra tettünk szert, nagyon szerettek engem, én is őket. Megjött a szakmai magabiztosságom - persze ehhez kellett hogy néha ott álljak üvöltöző igazgatók előtt hogy miért állt már megint le a rendszer, de valahogy sose éltem meg teherként.

Imádtam azt a munkát, sajnos akkor még nagyon felfelé akartam lépkedni, és elmentem máshova, azóta is bánom...

2019. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

"Imádtam azt a munkát, sajnos akkor még nagyon felfelé akartam lépkedni, és elmentem máshova, azóta is bánom..."


Így érdemes megbízni a női alkalmazottakban.

2019. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt az inceles frusztrációval teli mindenit jóbarát. :) Ne általánosíts ennyire, még ha fáj is más sikere.
2019. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#4: dafuq?

Számít, hogy nő a válaszoló? Én a válaszából inkább azt szürtem le, hogy időt és energiát nem spórolva folyamatosan kiemelkedő teljesítményt nyújtott és a megszerzett tapasztalatát máshol is ki akarta próbálni. Ez 100%-ig természetes, nemtől függetlenül. #1-nek pedig gratulálok!

2019. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!