Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért van az, hogy a szomszéd...

Miért van az, hogy a szomszéd mindig vasárnap kezd el fúrni, faragni, zörögni?

Figyelt kérdés
Jóban vagyok velük.Így nem kérdezem meg tőle.Meg elviselem.Csak nem nagyon értem! Minden áldott vasárnap ez megy.Úgy,hogy szombaton egész nap fekszik a teraszon és lógatja a lábát :)

2021. szept. 12. 13:59
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

De miért nem kérdezed meg tőle?

Ha jóban vagy simán megkérheted, hogy ne vasárnap csinálja.

2021. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
40%
Talán a vallása miatt szombaton nem dolgozhat.
2021. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

#1

Igen,de lehet hogy rontana a kapcsolatunkon,ha "akadékoskodnék" ...gondolom azért csinálja így mert valamiért így jó neki.Csak nem tudom miért...


#2

És milyen vallás az,ahol szombaton tilos a munkavégzés?

2021. szept. 12. 14:13
 4/34 anonim ***** válasza:
45%

Kerdezo, van olyan, nyugi.



[link]

2021. szept. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
21%

Én mindig így szoktam csinálni.Vasárnap reggel 8 kor beindítom a husqarna főkaszámat, abból is a legnagyobbat vettem.Olyan hangja van, mintha a ferrarit indítottam volna be.

Kicsit járatnom kell, mert hidegen nem szabad vele dolgozni.

Ilyenkor már látom hogy kezdik a redőnyöket felhúzni a szomszédok.

Majd 8 óra15 kor nekiállok füvet vágni, nyélgázon, olyan hangja van hogy ipari fülhallgatóval tudom én is csak elviselni.

Ha befejeztem megyek a sthill fűrészért van egy kamionnyi fa az udvarban, azt szoktam szép lassan szombat vasárnap összevágni, hogy őszre meglegyek vele.

Mit mondjak, nem irigylem a szomszédokat.

2021. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
90%
Hát de most b..zd már meg magad. Ha nem szólsz neki akkor mi a f..szomnak teszed fel a kérdést?
2021. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
89%
nem tudom. Zeng a házam a szomszéd kölyköktől. Cserébe én hajnalban jól bevágom a kocsiajtót és sokáig járatom a motort. A szép szó nem használt...
2021. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

#6

Azt hittem egyértelmű...

Ha megkérdezném tőle,akkor nem itt kérdezném :) De mivel nem akarom megkérdezni tőle,nehogy tönkre menjen a jó viszony,ezért inkább itt tettem fel,hátha valaki tud általános magyarázatot találni a kérdésre!

És a 2-es,4es válasz pl. ilyen.Köszönöm :)

És hogy miért nem kérdezem meg,mert nem akarok olyan szomszédokat,ahol elfajul a dolog,és oda vissza megy az adok-kapok!

2021. szept. 12. 14:37
 9/34 anonim ***** válasza:
81%
Akkor ér rá.
2021. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
35%
Vasárnap tán tilos dolgozni?
2021. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!