Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért van az, hogy a szomszéd...

Miért van az, hogy a szomszéd mindig vasárnap kezd el fúrni, faragni, zörögni?

Figyelt kérdés
Jóban vagyok velük.Így nem kérdezem meg tőle.Meg elviselem.Csak nem nagyon értem! Minden áldott vasárnap ez megy.Úgy,hogy szombaton egész nap fekszik a teraszon és lógatja a lábát :)

2021. szept. 12. 13:59
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
77%
Ha meg szombaton csinálná az lenne a bajod
2021. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Szombaton is ráér,egész nap lógatja a lábát a teraszon :)

A vasárnap számomra szent,akkor még Isten is megpihent!

Az utcában szinte kivétel nélkül mindenki betartja hogy vasárnap legyen nyugalom és csend.Mindenki úgy intézi az ügyes-bajos dolgait hogy ne vasárnapra essék.

2021. szept. 12. 14:40
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóban vagytok, át is mehetnél megnézni, mit csinál. Lehet, nem is fúr, csak úgy hallatszik. Gondolom, már minden polcot felfúrt, ami létezik. Kérdezd meg, hogy csak nem felújítotok? Ha meg találgatni kell, akkor szombaton rápihen, vagy csak akkor jut szerszámhoz.
2021. szept. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Hétfőtől péntekig dolgozik, szombaton pihen és vasárnap barkácsol.


Vegyél egy flexet és szombaton te is "barkálcsolj"!

2021. szept. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
69%
Vasárnap tilos hangos munkát végezni. Konkrétan jogszabályba van foglalva. Szombaton is csak kora délelőtt lehet. Hétköznap meg este 8 előtt. Akinek nem tetszik, költözzön tanyára, a társas együttélésnek viszont vannak szabályai.
2021. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy a 15-ös írja. A vasárnap abszolút pihenőnap kategória, semmilyen hangos tevékenységet, mint a fúrás/kalapálás és társai, nem lehet végezni. Szombaton sem lehet akármeddig, az is szabályozva van. És ez bizony mindenkire vonatkozik, nincs kivétel. Szóval nyugodtan menj át és mond meg neki, hogy a vasárnap tiltólista, nem fúrhat és nem is kalapálhat, ez van.
2021. szept. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
2021. szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
12%
Aki hétközben dolgozik, csak hétvégén ér rá és a szombat nem mindig elég. Falun ez megszokott
2021. szept. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
79%
Akkor ki kell venni szabit, ha valami akkora hangvételű munkálat van, amit nem tud befejezni időben, de a szabály/törvény ugyanúgy vonatkozik rá is. Nem mentesíti az, hogy “de hat nem értem rá”. Magánügy, oldja meg másképp.
2021. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
78%
A mi utcánkban is az egyik barom mindig vasárnap csumára feltekerte a rádiót és közben fát fűrészelt és szögelt, faládákat gyártott. Egyszer a feleségével összefutottam a buszmegállóban és csak úgy véletlenül mondtam neki, hogy olyan csendes lenne ez az utca, de van egy féleszű valamelyik házban, aki mindig vasárnap ordíttatja a rádiót a kertben és fűrészel. Vehette a lapot, gondolom szólt a férjének, mert utána csend lett.
2021. szept. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!