Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért akart nekem jönni?

Miért akart nekem jönni?

Figyelt kérdés
Jött haza a mamám majd mondta hogy elhagyta útközben a karóráját, és hogy próbáljam meg megkeresni, mondom oké, anyukám amúgy is elküldött boltba. Nem találtam meg, nem is ez a lényeg, megyek a bolt felé és megláttam az egyik volt évfolyamtársamat általánosból akivel elég jóban voltam. 1 haverjával volt akit nem ismertem. Jó kedvében volt, nagyon hangosan nevetett és egy sör volt a kezében, közben árnyékolt a haverjának, ha jól láttam meg is rúgta. Nem gondoltam hogy félnem kellett volna, mivel jóban voltunk, odamentem hozzá köszönni és beszélgetni. Kezet fogtam vele, majd megakart fejelni, azt hittem előszőr hogy csak poén, de utána rájöttem hogy nem. Mondta hogy eljön a boltig velem, útközben többször megfenyegetett , és lekezelően beszélt. Majd megkérdeztem hogy ezt miért, akkor ütött egyet felém és annyira megrúgott, hogy elzsibbadt a lábam, haverja nehezen lefogta és sikerült elfutnom, de utánam ordibált. Miért tehette ezt? Sose voltunk rosszban, oviba is együtt jártunk, akkor is sokat játszottunk. Milyen ember az ilyen?

2021. szept. 17. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
drog csodákra képes ,
2021. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel beleírtad a címkék közé a roma szót, meg is van a válasz 🤷‍♀️

Az ilyenektől ne várj ennél többet.

2021. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2,3. Értem én ezt, de akkor se volt ilyen. Rossz körökbe került az utóbbi pár évben azt hallottam, de miért jó az hogy ok nélkül elkezdenek balhézni? Főleg hogy nem is szóltam semmi rosszat.
2021. szept. 17. 21:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"ok nélkül elkezdenek balhézni" ok az hogy cigány
2021. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a sör+esetleges drog vagy egyéb szer kombinációja tette a hatását
2021. szept. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Te nem ismered a férgeket , de nézz több tv-t kékfényt . A politika az erkölcs hazudik mert az állitja mindenki jóember mindenki egyenlő okos lesz ha képezi magát . Fenét . Ezek és a legtöbb szines ostoba es maradi lusta senkiházi pont . Alig van közöttük aki fer vagy kitűnik közülük , aljas hazudozók . Azt hazudja a világ hogy fehérek akik utálnak mindenkit . Moslèk igénytelen népség , aki haverkodik házasodik ezekkel is kutya . A zsidó rátarti pénzsovár a dzsipszi alattomos féreg akár az arab vagy a feka . Kinai ázsiai mind tré . Link trógerek akik mástól csalnak el csencselnek . Koptasd mindet , kit érdekel kik ezek , járj el vad sportokra képezd magad . Azokat sz arcokat cssjokat is kerüld akik ilyen meg sittes csaló szarokkal imád mutatkozni flangálni .
2021. szept. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert cigány😂.
2021. szept. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy belepofázok, de mi a f@sz köze volt nagymamád órájának a sztorihoz? :D nem érzem fontos szempontnak a történet szempontjából, de biztos én vagyok a hülye :D

Amúgy ha cigány volt ez épp elég, de lehet ittas is volt vagy drogozott, ami rátesz.

2021. szept. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az en mar ex legjobb baratom egy olyan ember volt, akit majdhogynem lehetetlen volt kihozni a sodrabol. Na belekerult ebbe a drogos vendeglatos kozossegbe es lass csodat, egyik este a belvaros kozepen a Harmincketteseknel majdnem felrugott csak ugy ket roma lanyt. Ha nem rantom vissza a pulcsijat es esik el, akkor krva nagy gazban lettunk volna szerintem. Azota is ilyen es egyre agresszivebb.

Ahogy mondtak, a drog. Az bizony kifordit magadbol, elohozza a legrosszabb ened is.

2021. dec. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!