Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszéd dankós gyereke...

Szomszéd dankós gyereke hangosan kiabál, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Beteg a gyerek a szomszédban, visít állandóan, már szóltunk a szülőknek, azt mondják nem tudnak vele mit csinálni dankó betegsége van de ez akkor is elviselhetetlen. Mit tegyünk?

2021. szept. 22. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos túl sokat nem tehetsz. El kell fogadni, ő beteg. Nem direkt csinálja,nézz tv-t,hallgass zenét,foglald le magad,ne koncentrálj rá,aztán egy idő után fel sem tűnik.
2021. szept. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
61%

Rohadjak meg, vissza adom az eü diplomám, de mit jelent az hogy dankós a beteg?

Down-sy., erre gondolsz?


Egyébként, meg jó nagy paraszt vagy. Van egy család, születik egy beteg gyermek, ők így is szenvednek bőszen, te meg átjársz baxtatni.

Tudod, Isten nem ver bottal, csak mondom.

Én biztos becsuknék ajtót-ablakot, de X időnként, biztos átjárnék vigyázni a gyermekre, hogy a szülők elmehessenek egy szabad délutáni programra, vagy csak aludjanak egyet.

2021. szept. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Mi az a dankó betegség :D
2021. szept. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Egyszer, az Down-kór és nem dankó. Másodszor EPMÁTIA EMBER. Átmész basztatni egy családot ahol ön hibájukon kívül született egy beteg gyerek és a vele járó "kellemetlenségek" miatt cseszegeted a szülőket? Örülj inkább, hogy nem b@sztak még pofán.
2021. szept. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Azért nehogy már átessetek a ló túloldalára, komolyan mondom 2021-ben már akkora elfogadás van az emberek között, hogy már nem is zavarhat valakit egy amúgy zavaró dolog.


Mert a kérdezőt nem zavarhatja a folyamatos kiabálás, nincsen hozzá joga, meg neki kötelező elfogadni? Szerintem nem a betegségét vonta kétségbe, csak szimplán tanácsot kért, mert ennyi erővel neki meg joga van otthon pihenni, legalább annyi joga van a pihenésnek mint a gyereknek az ordibáláshoz.


Még hogy a kérdező menjen át vigyázni a gyerekre jó vicc :D sőt fizesse a számlájukat is nem, mert beteg a gyerekük, szegény szülők had spóroljanak nem?

2021. szept. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Meg tudom érteni a kérdezőt,mivel jártam hasonló cipőben.
2021. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
36%

Kedves ötös, aki valószínüleg kimaradt az elemiből.

Mint írtam, eü diplomám van, ergo én egy súlyos beteg gyermekre szakmailag is tudok vigyázni. 2, magamról írtam. 3 senki nem említette, hogy a kérdező mit-hogy csináljon, csak hogy kapjon észbe.

De egy ekkora gyökérrel, aki az egyik leggyakoribb genetikai betegséget sem képes még csak felismerhetően leírni, pont hozzád való értelmi szintű képződmény. Szóval, minden érthető. :)

2021. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Oké, elhiszem hogy nehéz egy beteg gyerekkel és mindenkiben túlteng az empátia, de nem ártana belegondolni a kérdező helyébe sem magunkat.


Feltételezem nem napi 1-2 óra hangoskodást jelent, mert azt egy egészséges gyerek is csinálja, hanem folyamatos, hosszútávú zajkeltést.

Ezt pedig ő sem köteles elviselni a saját házában, cseszheti a csukott ablakokat, ha behallatszik.


A kérdezőnek is jár a pihenés és az, hogy tudja élvezni az otthonában napi 8 órás munka után.

2021. szept. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
53%

Ez tudod, olyan, mint amikor a FamGuyban mondjak valakire mikor meghal, hogy: "valoszinuleg jobban sajnalnank, ha nem lenne kover."

Ha a kerdezo nem ilyen lenne, es nem igy nyilvanulna meg, valszeg nem elbol a fejet harapnank le 😃

2021. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

A te helyzetednél már csak a szüleinek rosszabb, mert ők non stop ebben vannak. Sajnos tényleg nem tudnak vele mit csinálni, nem szólhatnak rá.

Rokonak laktak így az alsó szomszédben volt sérült/fogyatékos gyerek, amíg eljártak dolgozni elviselhető volt, de amikor homeofficeban otthon maradtak, akkor őket is zavarta a visítozás, a bőgés, ordítozás... mondjuk ők elköltöztek (nem kifejezetten emiatt), de a vevőnek nem mondtak semmit a szomszédokról.

Tenni nem lehet semmit szoksz vagy szöksz.

2021. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!