Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért olyan bizalmatlan...

Miért olyan bizalmatlan mindenki a szomszédaival itt a lakótelepen? Mindenki úgy néz végig a másikon, vagy menekül kb. előle ha meglátja? Miért?

Figyelt kérdés

2021. szept. 22. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Mert ha rád kap egy szomszéd, attól fogva folyton-folyvást becsenget tojást vagy tejet kérni, vagy pénzt kölcsön, vagy csak úgy beül pletykálni órák hosszat. Inkább ki se alakuljon a bizalmi viszony, mert ez lehet belőle.
2021. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez gáz, mert jobb úgy élni hogy kerülöd DIREKT és MÉRICSKÉLED a másikat? Nem kell összejárni de azért ez túlzás...
2021. szept. 22. 16:33
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Beengedtem a lakásomba és lefeküdt a férjemmel. Többet nem nyílok meg senki felé.
2021. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3-as troll vagy de ez jópofa volt. Ment a félpont :).
2021. szept. 22. 16:37
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Troll? Nem kívánom neked, hogy átéld.
2021. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek kérdezősködsz? Látod, te magad is bizalmatlan vagy, mint a lakótelepi emberek:)
2021. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Csomóan szeretnek rátelepedni másokra. Én ezt nem szeretem. Ha valaki a nyakadra jár, mindig akar tőled valamit. Vagy panaszkodik éjjel-nappal, vagy az általam nem ismert rokonainak az engem nem érdeklő dolgait meséli. Szívesen beszélgetnék egy nyugdíjas akadémikussal, de a sorozatokról nem igazán a szomszédasszonyokkal.
2021. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%

3:

Ennek mennyi köze van úgy általában a szomszédi viszonyokhoz? Miért nem elsősorban a férjedet hibáztatod, ő fogadott neked hűséget, nem a szomszéx.

2021. szept. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Én mindig úgy közlekedem, hogy még ideje se legyen senkinek leállítani :) Alig nézek rájuk, még a házban lakók sem tudják a nevemet pedig már évek óta itt élek :D

Ha tudom úgy intézem, hogy még köszönni se kelljen.

Nincs sekivel semmi bajom, csak nem vagyok rájuk kíváncsi, gondolom ők se rám. Nem hiányzik, hogy elkezdjen valaki jópofizni velem, mert szépen rámosolyogtam.

2021. szept. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9-es ilyen antiszociálisan miért élsz társasházban ?


Én házirendbe venném minimum a köszönést.


Amúgy pont ezzel a viselkedéssel azt éred el hogy a lakóközösség is olyanná válik aki nemcsak egymásra de a házra stb is szarik. Jöhetnek mindenfele népek a házba és le züllik.


Kell egy egészséges szomszédi viszony.

2021. szept. 23. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!