Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek az alkoholista...

Mit tegyek az alkoholista üvöltöző szomszéddal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eléggé elkeseredve teszem fel a kérdésemet, hátha valaki tud nekem segíteni. Tavaly költöztünk anyukámmal egy Pest megyei kisvárosba kertes házba. Mint kiderült a bal oldali szomszédban egy idős házaspár lakik az 50+os fiúkkal, aki alkoholista és évek óta nem dolgozik. Mióta novemberben odaköltöztünk majdnem minden napos az, hogy reggel berug, és a kertben telitorokból üvöltözik, vagy csak úgy magában, vagy a szüleivel. Anyukám idén egyszer már összeveszett vele, utána egy darabig normális volt a helyzet, pár hete én konfrontálodtam vele, mert vasárnap délelőtt 10kor azt kelett hallgatnom hogy teli torokból üvölt. Az én ablakom, pont az ő teraszukra néz, ahol üvőlteni szokott. A szülei meg persze védik is, az apjának az a legnagyobb problémája, hogy az én ablakom nem lehetne ott(így vettük már a házat), és ha nem lenne ott ablak akkor nem is halladszodna be. Tény, hogy közel van az ablakom az ő keritésükhöz, de meg van a 3 méter, és maga az ablak arrébb rakása nem oldaná meg a problémát. Tegnap odáig fajult a dolog, hogy anyukám rájuk hívta a rendőrséget, mivel délelőtt 2 órán keresztül hallgatta ahogy üvöltöznek egymással, ráadásul a fickó egyszál alsógatyában pálinkásüveggel a kezében rohangált és üvöltött a kertben . A rendőrség felszólította, hogy maradjon csöndben, ami aznap meg is történt, de ma anyukám ha kimegy a kertbe azonnal elkezd vele üvöltözni és fenyegetőzni. A rendőrségnek ma is lett szólva, ma is csak felszólították.

Mit lehet ilyenkor tenni? Milyen jogi eszközeink vannak? Sokan ajánlották már hogy megverik, de mint tudjuk sajnos az nem a legjobb opció.

Előre is köszönöm a segítségeteket!



2021. okt. 1. 14:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
Vállalj részt abban, hogy "cimboraságból" részt vállalsz a halálra itatásában. Hívd meg minden nap 5-6 stampóra, - másfél éven belül rend lesz! Ültethetsz nagyon sűrű sövényt is az ablak és a sikoltozás forrása közé, amelyet később vissza tudsz nyírni parabola profilúra. -Így amikor elkezdi a sikoltozást, lényegében a saját monodrámáját élvezheti a gyökér.
2021. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
8%
Menj át hozzájuk, igyál meg velük valamit. Érezd jól magad a mérgelődés helyett.
2021. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%
Nah, fölöttem is lakik egy hasonló, üdv a klubban... Nekem egy 60 éves nő van, aki mindig hülyére issza magát, ordítozik ő is mint a sakál, egymagában. Le is áztatott már kétszer. Rendőröket én is kihívtam, a nő annyira részeg volt, hogy pucéran nyitott ajtót nekik .... De csak figyelmeztetés. Mikor részeg, elesik , de akkorát , mintha meteor csapódna be, postásnak is úgy nyitott ajtót, hogy a lába le volt fosva. Nem lehet az ilyenetol megszabadulni .
2021. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos még egyszer biztos, hogy el fog áztatni, - igaz, azok a testnedvei lesznek.
2021. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%
“Nem fog sokáig élni “ te csak azt hiszed! Szomszédasszony is 60 éves, világ életében ivott, csinálta a balhékat és most itt van felettem és nincs vége.
2021. okt. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
14, nem baj, mert akkor már legalább tudom , hogy ez volt az utolsó
2021. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy meg semmit nem ér az 5-6 stampo, most komolyan ölje bele a pénzét, idejét ebbe? Még bandázni is kell vele? Feleségül ne menjen hozzá?
2021. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!