Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha a kis gyerek összehányja/f....

Ha a kis gyerek összehányja/f.ossa az ágynemüt egyből kimossátok? Szomszéd szolhat miatta?

Figyelt kérdés
2021. okt. 14. 06:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egybol lecserelem, de ejjel nem allok neki mosni ... max beaztatom a porul jart agynemut es majd masnap kimosom.
2021. okt. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%

Mi a tököm köze van a szomszédnak az én ágyneműmhöz?

A kérdésre válaszolva: nincs gyerekem, de hasonló balesetek esetén nyilván azonnal kimosom.

2021. okt. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

2!


Mondjuk annyi, hogy nem élvezi senki, ha mondjuk hajnali 2kor a mosogep centrifugalasara riad fel....



Kérdező!


Kézzel kiöblíted és majd másnap, normális időben kimosod.

2021. okt. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Ha a szomszéd ágyneműjét fossa össze, akkor jogosan szól érte.
2021. okt. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Valószínűleg az elmúlt pár évben már úgy is szétbaszta az éjszakáimat a gyerekbőgetéssel, szóval az, hogy mos mellé vagy sem, nálam már nem oszt, nem szoroz.


Most is azért vagyok ébren, mert ordítva bőg a 2 éves kölök a szomszédban. Ha mellé menne a mosógép, már meg sem kottyanna.

2021. okt. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
És 2 éve folyamatosan üvölt...
2021. okt. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mosni nem mosom ki, mert én se alszom a gép hangja mellett, de bedobom a gépbe, és reggel kimosom. Vagy beáztatom.
2021. okt. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
6! Itt laksz a közelben? :D a szomszédnak a 2 éves gyereke azóta üvölt, amióta megszületett. Torka szakadtából, liluló fejjel, sokszor már berekedve. Olyankor kicseszik a kertbe, hogy mindenki élvezze a környéken.
2021. okt. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#8 ezeken elszoktam gondolkodni h megszállta a sátán vajon vagy mi az isten baja van az ilyen gyereknek. Panelban felettem is volt egy ilyen, egyszer arra keltem h üveghangon vonyít mint akit épp kettévágnak és közben sózzák
2021. okt. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#8 #9 lehet, hogy szomszédok vagyunk. :D Home officeban meg is jegyezték az egyik meetingemen, hogy behozhatom ám, hogy ne szenvedjen. Mondom köszi, de nem az enyém, én csak hallgatom. :D
2021. okt. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!