Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni, ha az a...

Mit lehet tenni, ha az a gyanúm, hogy a lakótársam ellopta a laptopomat?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok. Nem jutottam be kollégiumba, ezért albérletbe kényszerültem. Egy 50 körüli iszákos nő a lakótársam. Vasárnap utaztam fel, a laptopot a bőröndbe hoztam. A bőröndöt nem pakoltam ki, csak ma. De a laptop nem volt benne.

Gondoltam hogy lehet, hogy otthon hagytam.. De nem. Hazatelefonáltam a szüleimnek, de azt mondták, átnézték a lakást ès otthon nincsen. Csakhogy itt sincs. A bőröndben kellett volna lennie, mert nem vettem ki vasárnap.



2021. okt. 26. 21:26
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Na, meglett?
2021. okt. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

#19

Én a nap nagyrészében nem vagyok otthon. Ez meg otthon van, nem dolgozik


Nincs meg

2021. okt. 27. 10:04
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor 💯 hogy ő volt. A nyakára kell lépni a vén szatyornak.
2021. okt. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
24%
Nem dolgozik, iszik, de albira van pénze. Annyira egy unatkozó kamu kérdésnek hangzik.
2021. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Én nem tudom honnan van, de előző hónap végén is tőlem kuncsorgott, persze nem adtam neki

Gondolom valami részmunkaidős, de a nap nagyrészében ott vannak

Meg ki tudja hány havi lakbérrel van elmaradva?


Ma voltam bent a szobájában, úgy kiütotte magát, hogy hiába vertem az ajtót, nem ébredt fel

Átnéztem a szobát, de a laptop nincs

2021. okt. 27. 13:12
 26/35 anonim ***** válasza:
25%
Kamu.
2021. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Nem.

Ha nem tetszik a kérdés, nem kötelező válaszolni, ne rontsd a levegőt

2021. okt. 27. 14:24
 28/35 anonim ***** válasza:

De most tényleg, reálisan.

Ha egy ilyen alak széttúrta volna a bőröndödet valami értékeset keresgélve (mert ugye nem tudta, hogy laptop lesz ott), gondolod, hogy pont olyan rendet hagyott volna ott, mint előtte..?

Ha kutatott volna, feltűnt volna, de neked az volt az első gondolatod, hogy otthon hagytad, szóval a bőrönd nyilván rendben volt.


Kicsi az esély így, hogy lopás lett volna.

2021. okt. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Akkor hova tűnhetett? Kámforrá vált?

Van egy férfi, akit néha át szokott hívni. Szerintem annak adhatta oda a laptopot és az csempészhette ki a lakásból.


Voltam a rendőrsegen, de azt mondtak ott is, hogy nem valószínű, hogy megtalálják

2021. okt. 29. 09:21
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Azért még nézz körbe otthon...

És szokj rá, hogy zárod a szobád ajtaját.

2021. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!