Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni, ha az a...

Mit lehet tenni, ha az a gyanúm, hogy a lakótársam ellopta a laptopomat?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok. Nem jutottam be kollégiumba, ezért albérletbe kényszerültem. Egy 50 körüli iszákos nő a lakótársam. Vasárnap utaztam fel, a laptopot a bőröndbe hoztam. A bőröndöt nem pakoltam ki, csak ma. De a laptop nem volt benne.

Gondoltam hogy lehet, hogy otthon hagytam.. De nem. Hazatelefonáltam a szüleimnek, de azt mondták, átnézték a lakást ès otthon nincsen. Csakhogy itt sincs. A bőröndben kellett volna lennie, mert nem vettem ki vasárnap.



2021. okt. 26. 21:26
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Iszákos 50 éves munkanélküli, aki egész nap otthon ül? És ennek tudatában rá merted hagyni őrizetlenül? 🥴
2021. okt. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
40%
Hülye kamu sztori. Persze, reális az egész...
2021. okt. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Nem kaptam kulcsot a szobához..

De egyébként most költözök ki onnan.. Mert közben várólistáról bejutottam az egyetemi kollégiumba. Épp ezért, a nő tudta hogy úgyis elmegyek, ezért jó alkalom volt ez neki arra, hogy elvegye a laptopot, mert úgyse találkozunk többet.


Hétfőn volt is egy összetűzésem a nővel. Van egy csoporttársam, aki kivenné helyettem a szobát, meg is beszéltem a tulajjal, hogy egyik csoporttársamat érdekelné és megmutatnám neki. Hétfőn el is jött megnézni és ez a nőnek nem tetszett, mert akkor is részegen feküdt délben és kiviharzott, hogy minek hozok ide vendéget, meg nem tud így aludni. Először be se tudtunk menni a lakásba, mert úgy zárta be az ajtót, hogy bent hagyta a kulcsot és csengetni kellett.

A csoporttársamnak tetszett is a lakás, de mondta, hogy hagyjuk az egészet, mert ha itt ez a nő, akkor nem fogja kivenni. Fel is hívta a tulajt és megmondta neki.

2021. okt. 29. 09:48
 34/35 anonim ***** válasza:
Na mi lett
2021. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

A feljelentés megvolt. Holnap lesz 2 hete. 6 óra 20 percet vártam a rendőrségen, mire sorra kerültem. Még nincs fejlemény, de azt mondták nem valószínű, hogy meglesz


Amúgy meg simán lehet gyereke vagy rokona, aki küld neki pénzt a lakbérre, az hogy nem dolgozik és albérletben lakik, még nem jelent semmit

2021. nov. 10. 16:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!