Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni ilyen szomszéd...

Mit lehet tenni ilyen szomszéddal? Lop a postaládákból.

Figyelt kérdés

Az egyik szomszéd mindenkinek átnézi a postaládáját, kiveszi a tartalmát és megnézegeti.Más szomszédok erről valószínűleg nem tudnak, mert többségében visszateszi amiket kivett.Én onnan tudom mit csinál, hogy a földszinten lakom, ő meg mellettem.Már többször rajtakaptam, akkor gyorsan úgy tett, mintha csak a saját postaládájában pakolászna.Egyszer viszont konkrétan megkérdezte, hogy ezt és ezt a papírt bevittem-e már, mert csak az én postaládámban nincs benne(persze bevittem már addigra).Na azóta biztos vagyok benne, hogy ezt rendszeresen csinálja.Lakott itt a házban valaki, aki azt állította kilopott valamit az ő postaládájából ez a szomszéd.Ez még egy bizonyíték a gyanúmra.Természetesen a kotorászós szomszéd tagadja, vagy elbagatelizálja a problémát azzal, hogy ő csak az újságokat szedi ki.

Mit lehetne tenni, hogy befejezze?


2021. okt. 28. 20:14
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%

1. Szólni neki, hogy fejezze be.

2. Új postaládákat venni, amik csak kulccsal nyílnak.

2021. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%
"Kezed eltöröm k.cs.g ha még egyszer ebbe belenyúlsz!" feliratú üzenetet elhelyezel a postaládádban első lépésként.
2021. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

# Társasházban lakunk, itt mindenkinek egyforma a postaládája.Kulccsal zárodik, csak a tetején van egy keskeny nyílás, ahol bedobják a leveleket.Ő azon keresztül rángatja ki a leveleket és ott tömködi vissza miután átnézte.


#2 Ez jó ötlet.:D

2021. okt. 28. 20:24
 4/38 anonim ***** válasza:
97%
Ráragasztani belülről egy gumiperemet, hogy be dobni lehessen, kihúzni nem. A zár legyen jó. Kiírni a lakóknak egy figyelmeztetést.
2021. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
96%

Egy ilyen nem férne el benne?


[link]

2021. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

#4 Köszönöm.Ezt fogom csinálni.Bocsi ha buta kérdés, de honnan vegyek ilyen gumit?


#5 Ez sem rossz ötlet!

2021. okt. 28. 20:31
 7/38 anonim ***** válasza:
71%
Addig jó, amíg pénzt nem lop, mert életed végéig hallgathatod, hogy neked jobb…
2021. okt. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
97%
Szólni kell a postának, hogy a postás figyeljen oda jobban, hogy rendesen dobja be a postaládákba a leveleket, értesítőket, hogy ne lehessen a nyíláson keresztül kiszedegetni. Tegyél bejelentést írásban, van erre hivatalos oldal.
2021. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
93%
Barkácsáruházban vennék ilyen gumi vagy műanyag lapot.
2021. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg valami szögesdrotot ragasztani a postaláda belsö peremére felül. Ugy hogy kivülröl ne látsszon. Kicsit megkarmolássza meg kitépi a ruháját, nem lesz kedve belenyulkálni
2021. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!