Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni ilyen szomszéd...

Mit lehet tenni ilyen szomszéddal? Lop a postaládákból.

Figyelt kérdés

Az egyik szomszéd mindenkinek átnézi a postaládáját, kiveszi a tartalmát és megnézegeti.Más szomszédok erről valószínűleg nem tudnak, mert többségében visszateszi amiket kivett.Én onnan tudom mit csinál, hogy a földszinten lakom, ő meg mellettem.Már többször rajtakaptam, akkor gyorsan úgy tett, mintha csak a saját postaládájában pakolászna.Egyszer viszont konkrétan megkérdezte, hogy ezt és ezt a papírt bevittem-e már, mert csak az én postaládámban nincs benne(persze bevittem már addigra).Na azóta biztos vagyok benne, hogy ezt rendszeresen csinálja.Lakott itt a házban valaki, aki azt állította kilopott valamit az ő postaládájából ez a szomszéd.Ez még egy bizonyíték a gyanúmra.Természetesen a kotorászós szomszéd tagadja, vagy elbagatelizálja a problémát azzal, hogy ő csak az újságokat szedi ki.

Mit lehetne tenni, hogy befejezze?


2021. okt. 28. 20:14
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

rakjatok bele olyat mintha ilyen rendőrség küldte volna

hogy nemsoká intézkednek a postaláda átkutató szomszéd ügyében, köszönik a bejelentést, ezt a levelet minden érintett lakónak kiküldték, akinek kutattak a postaládájában


ezt amúgy valahogy szépen kellene megfogalmazni,nemkell ilyen levél legyen csak hasonlítson rá, és akkor meglepődik, hátha abbahagyja, viszont ha öreg, lehet, holnapra elfelejti, de mindegy, akkor holnap is találja meg xd tehát ez csak ilyen elrettentő lenne, csak annyi hogy hátha jobb belátásra bírja , később akár segíthetek megfogalmazni, most nem vagyok top formában

2021. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
*és szal a többi szomszéd beszélje meg,h mindenki berakja a saját postaládájába.
2021. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

ma 18:18


Eddig ez a legjobb

2021. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Megoldódott a probléma kérdező?
2021. nov. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet; én is azt kérdezném, megoldódott -e már

?

2021. nov. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
0%
valami maró anyagot raknék bele egy olyan alakú edényben hogy pont bele tudjon nyúlni, pl sósav vagy hidegzsíroldó
2021. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
36,és majd a kérdezőt veszik elő szándékos testi sértésért. Tudom, hogy a logika szerint minek nyúkál oda, ami nem az övé, de ez nem érdekli a törvényt.
2021. nov. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
45%
én már nyúltam bele és nem okoz 8 napon túl gyógyuló sérülést, csak kicsit megmarja a bőr felső rétegét :D
2021. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!