Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha kijárási korlátozás lenne,...

Ha kijárási korlátozás lenne, elmehetek a saját lakásomtól 400 m re lévő saját tulajdonú műhelyembe?

Figyelt kérdés

2021. nov. 17. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Olyan hülyeség ez is xD

Nem tudom hogy "jOGilaG" elmehetsz-e, de én kérdés nélkül elmennék.

2021. nov. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha közterületen kell haladni, akkor szab. sértés.

De nem eszik olyan forrón a kását...

2021. nov. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Eddig a kijárási korlátozások alatt aki dolgozni ment, megfelelő igazolással megtehette.

Hol éltél te az utolsó kijárási korlátozás alatt?

2021. nov. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem munkahely, van munkahelyem, de egyébként amíg kijárási korlátozás volt addig is mászkáltam amikor olyan kedvem volt, volt igazolásom, Pest egyik kerületében lakom, a melóhelyem meg egy másik kerületben van a belvárosban, de sosem kérte senki sem az igazolást, pedig volt úgy dolgom, hogy nem a munkahelyemre mentem... Meg csomószor roller volt nálam, amikor utcán kötelező volt a maszk, mert sportolás közben nem volt kötelező. Ezt a műhelyt/raktárt az előző kovid alatt vettem amikor be kellett zárni az éttermeknek, és volt egy megszűnő étterem a közelben, annak a külön helyrajzi számon lévő alagsori tárolója, klímás+víz is van, egyenlőre használom, ha újra akarnának éttermet nyitni és szükség lenne hűtött raktárra drágán eladom nekik.
2021. nov. 17. 11:59
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

De amúgy most komolyan...


Mit foglalkozol ezzel, hogy szabad e.

Lépj ki az ajtón határozottan és sétálj el a műhelyedig. A kutya nem fog megszólni érte, hogy az üres utcán sétálsz.

2021. nov. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Aha. Elmehetnél kutyát sétáltatni. Ha meg jönne a sün, akkor megmondanád hogy elszaladt a kutya..

:D

2021. nov. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Elmehetnél, mivel a pénz nem jön házhoz!
2021. nov. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

7-es.

Ha csak nem nyugdíjas. :)

2021. nov. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Persze. Ne foglalkozz ezzel. Nehogymar mas mondja meg mit lehet .
2021. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha csak korlátozás (tehát ami tavaly tavasszal volt az 1.hullám idején), akkor mehetsz. Ha tilalom akkor nem,
2021. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!