Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen a kapcsolatod a szomszé...

Milyen a kapcsolatod a szomszédaiddal?

Figyelt kérdés

#Szomszédi kapcsolatok
2021. nov. 18. 22:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
3-mal köszönőviszony, 1-nek tudom a nevet, a többit fel sem ismernem.
2021. nov. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább semmilyen.

Szemben debilek laknak, NÉHA hajlandóak visszaköszönni, de általában csak bámulnak mint az ökör a karám kapura.

A mellettem lévő bérbe van adva, 2 havonta más lakik ott, köszönünk, szia-szia azt ennyi.

A folyosón 2 lakás üres, a következőben albérlők vannak asszem, de félévente 1x látok mozgást. Meg egy idős házaspár, 2 év alatt beszéltem velük 5 mondatot, aranyosnak tűnnek :)

Alattam lakóval 2 éve beszéltem 2 mondatot, amúgy külföldön lakik, üres a lakás. A többiről gőzöm sincsen.

2021. nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szembe szomszéd nincs. Az egyik oldalon felújítják az évek óta üresen álló, szar állapotú házat, mert be akarnak majd költözni. Tudom kik fognak ott élni, nagyon nem bírom a csajt, öntelt ki ha ő nem típus. A másik oldalon meg egy család lakik, őket sem kedvelem, amit viszont rohadtul ki is érdemeltek.
2021. nov. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, még csak 4 hónapja lakok itt, de semmilyen. 4 lakás van egy szinten, ebből 2 szomszédot még csak nem is láttam soha. Biztos laknak itt, mert időnként látom, hogy kint hagynak az ajtó mellett valamit (általában valami szelektívbe való szemetet). A harmadik lakásban lakót pedig egyszer láttam, akkor köszöntünk egymásnak, de ennyi. Utcán fel se ismerném őt.

Az első emeleten van egy idős néni egy cicával, őt szoktam leggyakrabban látni (havonta párszor), néha beszélgettünk is kicsit meg egyszer vittem neki sütit, mert előtte nagyon aranyosan segített, mikor megkérdeztük, hogy ő hova viszi állatorvoshoz a macskáját. Az összes többi lakónak meg köszönök, ha épp látok valakit, de semmilyen kapcsolat nincs közöttünk, semmit nem tudok róluk. Annyira mondjuk nem is igénylem, nekem ez az udvarias, problémamentes kapcsolat is tökéletesen megfelel. Ha lenne egy szimpatikus szomszéd, akkor persze nyitott lennék rá, hogy jobban megismerjem.

2021. nov. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Semleges. Köszönőviszonyban vagyunk, egymás mellett élünk békében és toleránsan és tudunk egymástól segítséget is kérni, ha úgy van, de nem vagyunk barátok.
2021. nov. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Aktuális😁 Épp az előbb kommunikáltam velük a szagelszívón, hogy most már ideje lenne abbahagyni a dorbézolást.
2021. nov. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Köszönő viszonyban vagyunk.

2 szomszed nevuket nem tudom.

A 3. Szomszed allandoan jarkal ide oda. Idegesit

2021. nov. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs beszéd, csak köszönés, minimális tali.
2021. nov. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
80%
Átjárunk, ajándékozunk szülunap névnap
2021. nov. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek a válaszát!
2021. nov. 19. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!