Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szereted a szomszédaidat?

Szereted a szomszédaidat?

Figyelt kérdés
2021. okt. 2. 13:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
A szeretet túlzás, de jó viszonyban vagyunk és nagyon sajnálnám, ha új szomszédok kerülnének a helyükre.
2021. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Bár már felnőttünk és így ritkán találkozunk, megmaradt a jó viszony.

(Én és az egyik tesóm egyetemisták vagyunk, a szomszédban is hasonló korúak a "gyerekek", és ketten nem ebben a városban tanulunk. Kisebb korunkban közösen játszottunk az udvaron napi szinten. Kb 13-15 éve vagyunk szomszédok)

2021. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó a viszony, ennyi
2021. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Látásból ismerjük egymást, illedelmesen köszönünk a másiknak, de ennyi. Nem tudjuk a másik nevét, nem beszélgetünk, és amíg nem olyan szomszédokat kapunk, mint kettővel fölöttünk az évek óta veszekedő részeges házaspár, addig mindegy, kik a szomszédok. Szóval, nem szeretem/szeretjük őket, de nincs is velük gondunk. Semleges.
2021. okt. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A szeretet nálam is túlzás, de jó viszonyban vagyok/vagyunk mindenkivel. Viszont van egy nagyon hangos szomszédom, akivel hiába vagyunk jóban, nem lennék szomorú/csalódott, ha holnap inkább máshová költözne.
2021. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
V meiknek a nevét se tudom, de gond nincs.
2021. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel alig tudok róluk valamit. Csendesek, nem zavarjuk egymást, ennél csak rosszabb lehetne.
2021. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Bemegy a kertembe azt kidudváz meg hajnalba megeteti a nyulaimat, rá kéne szólni? nekem pont jó így xd
2021. okt. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Fú, mi dupla teljen lakunk, úgyhogy elég sok szomszédunk van, elég vegyes a társaság.

Az egyik szomszédban negyvenes pár él a kisgyerekükkel, pár éve költöztek, ők elég furák, egyáltalán nem ismerkedősek, teljesen elbarikádozták magukat, hogy még csak véletlenül se lehessen hozzájuk belátni. Nem mintha egész nap ott tátanánk a szánkat, de mindegy. Ha nagy ritkán összefutunk az utcán, akkor is gyorsan elnéznek másfelé, hogy még csak köszönniük se kelljen. Lehet, hogy valami szektások, azért ilyen furcsák. 🤷‍♀️

A másik szomszédunkban 60-70 közötti házaspár lakik, ők a legaranyosabbak, mindig kedvesek, beszélgetősek, nyáron, amikor terem valami a kertben, mindig szoktunk adni egymásnak. :)

A harmadik szomszédunk egy elég idős nénike, ő egyedül él, néha a gyerekei látogatják. Vele sincsen semmi különös, ritkán látni.

A 4. szomszédaink, hát, nem akarom bántani őket, de az a legszemléletesebb, ha azt mondom, hogy kissé putrisok. Amúgy nem balhésok, vagy ilyesmi.

Na, és az 5. szomszédunk egy gonosz vén banya... 😒 Mindenki utálja, mert az összes szomszédot állandóan cseszegeti valami mondvacsinált hülyeséggel. Ez az egy elfoglaltsága van, nagyon utálatos. Én már inkább be is jövök a házba, ha meglátom, hogy kint van, mert nem vagyok vevő a rosszindulatúságára és a provokalására.

És hogy milyen szomszédok vagyunk mi? Szerintem békések. Nem hangoskodunk, odafigyelünk, hogy pl. olyan napszakban vágjuk a füvet, amikor kevésbé zavaró, nem keressük a konfliktust senkivel.

2021. okt. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer egyik 78 éves papa a 82 évessel összebunyózott mert beszélgetett a másik feleségével :'DD
2021. okt. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!