Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kollégiumi szobatársam állandó...

Kollégiumi szobatársam állandóan szívat, help?

Figyelt kérdés

Szóval annyi problémám, hogy 4en vagyunk egy szobában, 3an kilencedikesek, és van egy hetedikes. Mi 9.esek meg is lennénk így, viszont a hetedikes gyerek folyton szemétkedik, akármit is mondok neki. A többiekkel is csinálja, de engem külön kipécézve többet szívat.

Semmit nem tettem ellene (amikor megkérdeztem hogy mit tettem amiért szívat, a szokásos "megszülettél"-el próbál beszólni).

Tanároknak nem nyomhatom fel, mert úgysem tudnak segíteni, és amúgy is mindent behazudna nekik a gyerek.

Szülőkkel nem tudom megbeszélni, mert ők sem tudnak segíteni, max ellátnak "módszerekkel" amik úgysem működnek, mert ennek a gyereknek aztán beszélhetsz.

A másik két szobatársam próbál segíteni, de ők se nagyon tehetnek semmit (plusz nekik nem annyira érdekük). Mielőtt erőszakos ötletek felmerülnének - igen, nagyobb nálam hetedikesként (most nem fejtem ki miért)


Szóval csak ha valakinek van ötlete hogy mit tehetnék. A sulira kéne koncentrálnom (vagy éppen pihenni egy adag tanulás után) de nem hagy békén...


Előre is köszi ;)

(15|F)



2021. nov. 29. 23:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Másik szoba. Költözés tőle távolabb.
2021. nov. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle: Te miért utálod önmagad ennyire?
2021. nov. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Idősebb vagy nála, és hagyod, hogy szivasson? Becsicskít egy hetedikes, csicska vagy.
2021. nov. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
88%
Talán beszéld meg vele. Csomó jövőbeli fejtöréstől megkímélnétek magatokat.
2021. nov. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Fogjatok össze aztán verjétek meg.


Többet garantáltan nem fog szivatni, sőt még ő fogja magát másik szobába kéretni.

2021. nov. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#1 - nem rossz ötlet de ezt csak év végén lehet nálunk

#2 - jó kérdés, kipróbálom xd

#3 - mondtam hogy nagyobb nálam, itt az életkor aligha ér valamit...

#4 - azt kéne csak nem lehet vele értelmesen beszélni, amikor elkezdem, azalatt ő mondjuk dobálja a cuccaimat :/ de próbálkozok még vele akkor

#5 - háát megérdemelné :) csak azért mi kapunk ki


Köszi szépen a gyors válaszokat!

2021. nov. 30. 00:57
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egyértelműen a tanároknak kell szólni, az ő feladatuk a fegyelmezés, az ő felelőségük mi folyik az intézményben. Addig szólni nekik, újra és újra, amíg meg nem oldják valahogy a problémát. Részben tudniuk kell a te problémádról, részben tudniuk kell a kötözködő gyerek problémájáról. És lehet tovább menni, megkeresni a tanárok fönökét, ha tanár nem csinál semmít.
2021. nov. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Nincsenek rokonaid/barataid,akik elintezik az utcan egy kis arcatrendezessel stb ..?

Nem lehet radbizonyitani.


A korhazi kezeles utan lehet visszavenne az arcabol. Torott kezzel labbal kevesbe lenne nagyoofaju.

2021. nov. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%
Hagyod magad, csicska vagy. Nagyobb nálad és? Verd orrba!
2021. nov. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Legálisan csak a tanárok tudnak segíteni. Fizikai erőszakot mindenképpen kerülni kell. Ha ti is meg akarjátok szivatni, akkor valamilyen emlékezetes beugratás kellene, de olyan, hogy ne sérüljön meg.
2021. nov. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!