Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kollégiumi szobatársam állandó...

Kollégiumi szobatársam állandóan szívat, help?

Figyelt kérdés

Szóval annyi problémám, hogy 4en vagyunk egy szobában, 3an kilencedikesek, és van egy hetedikes. Mi 9.esek meg is lennénk így, viszont a hetedikes gyerek folyton szemétkedik, akármit is mondok neki. A többiekkel is csinálja, de engem külön kipécézve többet szívat.

Semmit nem tettem ellene (amikor megkérdeztem hogy mit tettem amiért szívat, a szokásos "megszülettél"-el próbál beszólni).

Tanároknak nem nyomhatom fel, mert úgysem tudnak segíteni, és amúgy is mindent behazudna nekik a gyerek.

Szülőkkel nem tudom megbeszélni, mert ők sem tudnak segíteni, max ellátnak "módszerekkel" amik úgysem működnek, mert ennek a gyereknek aztán beszélhetsz.

A másik két szobatársam próbál segíteni, de ők se nagyon tehetnek semmit (plusz nekik nem annyira érdekük). Mielőtt erőszakos ötletek felmerülnének - igen, nagyobb nálam hetedikesként (most nem fejtem ki miért)


Szóval csak ha valakinek van ötlete hogy mit tehetnék. A sulira kéne koncentrálnom (vagy éppen pihenni egy adag tanulás után) de nem hagy békén...


Előre is köszi ;)

(15|F)



2021. nov. 29. 23:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Elveritek, mint b*z* a f*sz*t.
2021. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
Kérdezd tőle meg, hogy "te fizetett hülye vagy, vagy alapállásból vagy ilyen hülye?"
2021. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%

Sajna akármit mondasz neki ilyen marad.

Egyedül az segítene ha félne tőled. Ha szivat mások előtt, teli torokból ordíts közelről a pofájába, esetleg lökd is el. Ha látja hogy "bolond" is tudsz lenni akkor nem fog szivatni. Az ilyen csak a gyengékkel kezd, akik nem védik meg magukat, tűrnek.

Mehetsz másik szobába, de már ismer. Szivatni fog továbbra is.

2021. dec. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Jó ötletek, köszi szépen!
2021. dec. 3. 00:18
 15/17 anonim ***** válasza:
nah mi lett a vége?
2021. dec. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
#15 hát azóta egész jóban vagyunk, meg mindenkinek meglett a maga úgymond "fegyvere" a másik ellen...
2022. jan. 24. 23:28
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha esetleg aktuális még, vagy lesz hasonló eset, akkor 2-3-an vigyétek be a zuhanyzóba és ott fegyelmezzétek meg pl. jéghideg vízzel, akkor tuti megtanulja a leckét.
2022. márc. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!