Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Normális kérés, hogy ne...

Normális kérés, hogy ne szobabiciklizzek?

Figyelt kérdés

Mostanság hangos lett a szobabicajom, kicsit zakatoló hangot ad ki, mert széthasználtam, most tervezek újat venni. Évek óta a rutinom része, hogy tekerek rajta heti 3-4x 45 percet.

Most viszont dörömbölt az ajtón a szomszéd nyanya, hogy azonnal hagyjam abba, majd ordibált, elege van, és ha még egyszer merem csinálni, hívja a rendőrséget + már panaszt nyújtott be az önkormányzatnál.

Szerinte a lakás nem edzőterem, senki nem művel ilyet rajtam kívül, nincs jogom őt az őrületbe kergetni.

Elég durván elküldtem, majd folytattam, akkor meg szétdörömbölte a csövet.

Délután 4 körül történt, tehát nem késő este vagy ilyesmi.

Hol a határ aközött, hogy köteles vagyok másokra tekintettel lenni, és aközött, hogy neki meg nincs joga kénye-kedve szerint megszabni, hogy más mit csinálhat a saját lakásában + zaklatni?



2021. dec. 2. 22:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha üti a csövet a nyanya, akkor te hívhatod rá jogosan a rendőrséget. Csak tudj róla.
2021. dec. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
72%
Nekem már azért is kopog a falon + elmebeteg csapkodásba kezd a szomszéd faszi meg a neje, ha járkálok a lakásban. Tény, hogy ősrégi parketta, de nem verem a lábam, papucsban közlekedem, szóval kb minden tőlem telhetőt megtettem. Akkor is nyikorog, ha kb egy helyben állok rajta... De olyankor is csapkodnak, ha pl. kinyitom a szekrényajtót, lehúzom a WC-t, ilyesmi. Az ilyen idiótákat lehetőség szerint le kell tojni. Bár való igaz, hogy idegesítő a pattogásuk. Gondolom a nyanya is egész nap otthon van. A mellettem lakó 2 díszpéldány is naphosszat a négy fal közt lebzsel (az asszony ráadásul lájfkócs), szóval nem csoda, hogy idegbetegek és röhejes dolgokon problémáznak. Mondjuk ezek szólni nem mernek, az már túl civilizált lépés lenne. Marad a primitív csapkodás, kopogás, dörömbölés. Próbáld meg negligálni a vénasszonyt, úgyse tehet ellened semmit a károgáson kívül.
2021. dec. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!