Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha már költöztél idegbeteg...

Ha már költöztél idegbeteg szomszéd miatt, mi volt az a pont, amitől végleg a költözés mellett döntöttél?

Figyelt kérdés

2021. dec. 5. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom minek nevezzem. Nem szomszéd volt. Több szoba volt kialakítva egy nagy lakásban. 10 szoba, 1 fürdő, 1 nagy konyha, 3 wc + a 10ből 6 szobában volt külön zuhanyzó és 2ben komplett fürdőszoba. A 10 szobában laktunk 15en. Az egyik szobában lakott egy pár. Sosem láttuk őket wcre menni, sosem jöttek ki a konyhába, sosem mentek a mosókonyha felé stbstb. Az egyik srác veszekedett velük, hogy akárhányszor kitakarítja a wcjüket, mindannyiszor zsíros 1 óra elteltével a wc, merthogy szerinte a pár női tagja ott önti ki a moslékot.

Sokszor lehetett hallani veszekedést a pár szobájából. Volt amikor sikítozott a nő és üvöltötte a nő, hogy segítség, mert megöl. De igazából megszokott volt tőlük, senki sem sietett a megmentésére.

Egyszer viszont este 10 körül a férfi részegen üvöltve elkezdte rugdosni a falakat, ütötte a szobaajtókat. Amit talált csapot azokat kalapáccsal leverte. Mint az a kiabálásából kiderült, ők mindent a szobában lévő zuhanyzóban végeztek el. (fürdés,mosogatás,mosás,kisdolog,nagydolog,tésztaszűrés stb.)

Ami a sok behatástól eldugult. Ekkor a férfi széttbontotta a szobájukban az egész zuhanyzó alját, valamivel és valahogy kiszedte a lerakódott gusztustalanságokat. Amiket szépen végigkent az egész folyóson, a konyhában és a közös részen, ahol a legtöbben a ruháikat szárították. Mire kinéztünk az ajtón a férfi ruha nélkül szaladgált fel-alá egy nagy konyhakéssel. Nem mert kimenni a szobából senki. Kevesebb mint 1 hét alatt elköltözött mindenki. Viszont a borzasztó szimpatikus pár ott maradt és azóta is ott laknak. Ez 3 évvel ezelőtt történt, külföldön. Nem magyar állampolgárok voltak, bár beszéltek magyarul.

2021. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1, és ehhez mit szolt a tulaj?
2021. dec. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából semmit, mert alapból egy putritelep volt. Nem foglalkoztak semmivel. A pár női tagja összetakarított. A karbantartó kicserélte a használhatatlan csapokat, a falat meg úgy, ahogy volt lefestette. Volt olyan csap, amit ha megnyitottál 600 fele spriccelt a víz, nem érdekelte őket. Amikor az egyik szobában púposodott a mennyezet és tele volt a mennyezeti lámpa búrája vízzel, annyit mondtak az ott lakónak, hogy ne kapcsolja fel a lámpát. A szőröstalpú románok a felette lévő fürdőben eldugították a magas tálcás zuhanyzót és egymás után fürödtek beleállva a fos lébe, ami már folyt szétt az egész emeleten, mert nem törölték fel. Nos, legalább fürödtek...
2021. dec. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most készülök költözni egy idegbeteg dagadék meg a szégyentelen neje miatt, már kb egy éve szenvedem őket. Az alsó szomszédjukkal régóta háborúban állnak, és jó ideje betaláltak engem is. Idegbeteg csapkodások, dübörgések, rugdossák a padlót, verik a falat, hasonló finomságok. Sajnos ezt a szellemi mélységet már nem lehet bírni, úgyhogy végre elszántam magam a költözésre. Ha tehetném, cigányokat hoznék a helyemre, azok egy hét alatt rendet tennének. :D De bárki is lesz az utód, bízom benne, hogy a falat fogja kaparni tőle ez a két semmirekellő.
2021. dec. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2 éve költöztünk ilyenek miatt. Egy közös udvaros házban laktunk, ahol az egyik lakásban egy agresszív, idegbeteg házaspár lakott. A pasi volt, hogy megverte az egyik szomszédot - ez még azelőtt volt, hogy mi odamentünk volna (persze csak utólag tudtuk meg). De volt a "számlájukon" autórongálás, kutyamérgezés meg olyan is, hogy kis hiján felgyújtották a házat, aztán ránk akarták kenni. A vége az lett, hogy azok üldözték el őket, akiknek mi adtuk el a lakásunkat. Most se jobb a helyzet, mert a még mindig ott lakó exszomszédunk mesélte, hogy aki az ő lakásukba költözött, borsodi vagy ki tudja honnan szalajtott vendégmunkásokat költöztetett a pincébe meg a padlásra. Úgy látszik, ez a ház vonzza a problémàs embereket!
2021. dec. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Amikor a fiam a karácsonyra kapott darts-cal MERTEK játszani délután 5kor és 2x Ránk hívta a rendőröket. Ez volt december 25.en március 26.an költöztünk ide.
2021. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Munjásszállón laktam még, a legutolsó szobában a folyosón, szembe a konyhával. Ez jó volt annyiban, hogy nem ott csapdosták a klozettajtót, viszont volt a soron egy elmeroggyant, nem napon barnult nő, aki mindig szombaton, hajnali félkör nekiállt húst klopfolni és meghívta a 10tagú rokonságát. Egyszer összevesztem vele, akkor megsértődött és utána 1 órával később klopfolt (de mindegy volt, ígyis-úgyis elszúrta a szombati alvásokat). Amúgy más miatt hagytam ott a szálló, külföldre mentem. Külföldön meg, szintén szálló, szintén közös konyha/fürdő. Az utolsó szobában lakott egy pár, a férfi egy kötekedős bronzi volt. Állat módjára használt mindent, utána meg mindenkit szidott, hogy miért nem takarítunk. Egyszer nem zárta be a fürdőszoba ajtót és egy lakó rányitott, állítólag a zuhanykabinba pisilt. A nővel folyton veszekedtek, minden héten kidobálták egymás cuccát az ajtó elé, sikítoztak, orbítoztak, ha még nem, akkor hörögve szexeltek. 4 hónap után szerencsére találtam más szállást. A harmadik szálláson 2 alkesz pápa is lakott. Az egyikkel kijöttünk, ő beszélgetős fajta volt. Igaz, mindig az ufóknál, meg minden baromság áll kötött ki a végén, de ő vicces volt. A másik viszont skizó volt egy kicsit. Néha leült közénk és akkor mesélt, meg viccelt, de néha még rájött a dili és mindenbe belekötött. Hol a takarításba, hol azt kérte rajtam számon, hogy a másik lakó miért használja örökké a mosógépet (nem sok közöm volt hozzá). Aztán betintázva mindig összekeverte a szekrényeket és az én fűszereimet, kajáimat is rendszeresen használta. Akkor lett elegem, mikor össze is törte az üvegeket, de velem kiabált, hogy mi ez a kosz(és épp akkor értem haza gyanútlanul a munkából). Most egy garzonban élek két csendes szomszéddal, de ha megint költözöm kell, akkor az valami tanya lesz. 😅
2021. dec. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!