Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Cigányok költöztek a szomszédo...

Cigányok költöztek a szomszédodba?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mennyiben változott meg azóta az életed,életetek?

2020. szept. 3. 19:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%
Ezt honnan tudod?
2020. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
40%
Nem változott. Néha elvertem,majd kb egy évvel később megvettem a házat,amit ezalatt jól lelakott és elhúztak onnan.
2020. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
91%
A mi szomszédunk durván igénytelen, büdös, koszos, nem dolgoznak és évente szülnek. Minden szemetet elégetnek, ősztől tavaszig száll a korom. Az udvaruk is tele lommal. Az egész utca utálja őket, primitívek, csövesek.
2020. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
95%
Én egy viszonylag új építésű sorházban lakok albérletben egy normális, csendes külvárosi környezetben. Az egész épületben egyetlen cigány család lakik egy emelettel alattam. Találjátok ki, vajon melyeik az az egyetlen lakás ahonnan >nyitott ajtón keresztül< rendszeresen ordibálás, acsarkodás, káromkodás árad, olyan hangerővel, hogy beleremeg az egész lépcsőház. Sona senkivel nem volt még egyetlen apró összeszólalkozásom sem az évek alatt, kivéve a vén cigány nagyfatert aki képes volt hangosan leba*zni engem azért, mert ugyanakkor mertem hívni a liftet amikor ő, így 20 másodperccel később jutott fel az emeletre... Kb. az egész lakóközösség életét megkeserítik, kitenni őket nem lehet mert a lakás a sajátjuk. Igázaból nem az a gond, hogy cigányok, felőlem akármilyen származásúak lehetnének, a gondd az, hogy nem tudnak más emberek között kultúráltan viselkedni mert olyan környezetben nőnek fel, hogy nem tanítja meg erre őket senki, majd adják tovább ugyanazt az elbas*ott viselkedést a gyerekeiknek...
2020. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
88%
Sokkal jobb lett az életem. Nincs gond azzal, hogy nem alszok sokat, új zenéket ismerek meg.
2020. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
86%
És új nyelvet és szokásokat.
2020. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem.
2020. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
91%
Nálam fordítva volt, 1 éve költöztem panelba és rövidesen kiderült, hogy cigányok laknak alattam. Eleinte csak a hangzavar tűnt fel, aztán a gyanú beigazolódott... Hozzáteszem, sokkal rosszabbak is lehettek volna, de nekem ezekhez se volt idegrendszerem. Esténként folyamatos vinnyogás, viháncolás, dübörgés, csapkodás, óbégatás. Kölykök soha nem kerültek ágyba emberi időben. Nem tudom, hogy nézett ki az a lakás, de gyomorforgató szag áradt belőle, nyáron meg aztán főleg. Ha kivételesen elhúztak otthonról, akkor se volt csend, mert a kutyájuk szinte megállás nélkül vonyított, amíg haza nem jöttek. És ez minden áldott nap így ment. Bár úgy voltam vele, hogy ha választani kell, inkább a kutyát hallgatom. Lényeg, hogy eléggé kikészültem tőlük, és júniusban elköltöztem.
2020. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem mi kifogtuk az ország egyetlen normális cigány családját :D

Amúgy borzalmas egy cigány mellett 5 percet is eltölteni mondjuk a buszon, képzelem milyen szörnyű lehet szomszédnak :(

2020. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
94%
Kevesebb, mint egy hónapja költözött 2 házzal feljebb, szembe. Azóta egyszer már kiabált az utca közepén éjszaka.
2020. szept. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!