Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kinek van ebben igaza?

Kinek van ebben igaza?

Figyelt kérdés
A lakótársammal egymás mellett van a két szobánk, viszont a fal valószínűleg gipszkartonból van, mert minden borzasztóan áthallatszik. Én már le szoktam feküdni aludni 11-kor, viszont minden egyes éjszaka arra kelek hajnali 2-kor, hogy a lakótársam pakol a szobájában vagy egy fél-háromnegyed óráig. Ha vasatagabb fal lenne, valószínűleg nem hallatszana át, de így néha szóra szóra szoktam hallani a telefonbeszélgetéseit is. Eleinte nem szóltam neki, mert gondoltam megszokom és nem akartam rigolyás lenni, de miután ő írt egy levelet a 3. lakótársunknak, hogy zavarja vele kapcsolatban valami, gondoltam akkor én is elmondhatnám neki, ami zavar, és megkértem, hogyha lehet, akkor ne hajnali 2-kor pakoljon. Erre azt a választ kaptam, hogy az ő szobájában azt csinál, amit akar. Egyébként megértem azt is, amit ő mond, mert ebben igaza van, de aztán arra hivatkoztam, hogy éjszaka amúgy sem illik hangoskodni, és hogy mivel 3-an élünk együtt, figyelembe kell venni a többieket is, és nem csak azt csinálni amit 'én' akarok. Ti ezt hogy látjátok?

2021. dec. 7. 08:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tekintettel kell lennie rátok, ha már együtt éltek. Alkalmazkodni kell egymáshoz, ő ebben nem igazán partner. Remélem sikerül megbeszélnetek, hogy mikor már alszotok, ne akkor kezdjen éjszakai életet élni, meg pakolászni.
2021. dec. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem úgy tűnik, hogy erre nagyon vevő lenne. Ilyenkor mit lehetne kezdeni? Sajnos ez az első eset, hogy problémám van lakótárssak
2021. dec. 7. 08:52
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Egyutt laktok es levelet irtok egymasnak? Am van ilyen hungarocel szeru szigetelo anyag, jol fogja a hangot is, viszonylag olcson be lehet szerezni. Vagy a masik opcio a naagy 25x 25 os tojastarto karton. Piacon erdemes korbenezni.
2021. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Amugy meg, ha a lakotars 3 nak is gondja van vele, akkor fogjatok ossze ketten. es szoljatok a foberlonek,hogy az 1 es jatekos hangoskodik.
2021. dec. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"az ő szobájában azt csinál, amit akar."

Azért ez elég gyenge érv, akkor te mondjuk vágj disznót a saját szobádban, vagy vágj fát egy benzines láncfűrésszel. Ha bírod a konfliktust akkor küldd el a k.rva anyjába, hallgass zenét akkor amikor ő aludna, verd a falat stb. Ha nem, akkor barátkozz meg a füldugóval.

2021. dec. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
#3 Sem a hungarocell sem a tojástartó nem hangszigetelő. Ez városi legenda. A hungarocell hőszigetelő, a tojástartó alakú anyagot meg visszhang csillapítására használják, de egyik sem szigetel hangot.
2021. dec. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%

6# probaltad?

mert mi mikor megvettuk a hazat,felraktunk 3 ujjnyi vastagon hungarocelt es azota olyan mintha egy masik vilagban elnenk. Csond van, meg a legy zummogest is hallod. A kerdes felvetese utan a tojastartos megoldast is olvastam, azt nem probaltam meg.

2021. dec. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Lehet dedós módszer, de arra gondoltam, hogy akkor legfeljebb szólok a főbérlőnek
2021. dec. 7. 09:14
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt javasoltam az elobb, sot ha biztosra akarsz menni akor a 3as jatekos is belevonod a z 1es ellen. Es 2:1 aranyba nyert ugyetek van.
2021. dec. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket!
2021. dec. 7. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!