Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, ha minél előbb...

Mit tegyek, ha minél előbb egyedül akarok lakni?

Figyelt kérdés

Mentális beteg vagyok, nagyon nem szeretem az embereket, még a saját családtagjaimmal sem szeretek beszélni, nem is nagyon szoktam. De azt vettem észre, hogy ha nem egyedül vagyok itthon, akkor feszült vagyok, meg alig merek valamit csinálni.

Nagyon nagy álmom hogy egyedül lakjak egy ilyen kicsi garzon lakásban. Mosni, főzni meg takarítani amúgy is én szoktam magamra, tehát ezzel bajom nem lenne.

De az a baj hogy még csak végzős vagyok gimnáziumban, de utána akarok valami szakmát is mielőtt elkezdek dolgozni, de az még több év lesz :(( Hogyan tudnék minél hamarabb egyedül élni? A nővérem 2017-ben érettségizett de még mindig itthon lakik, pedig nem tanult tovább, nem szeretnék az ő sorsára jutni.


2021. dec. 17. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Csak ha külföldön fogsz dolgozni. Itthon soha nem lesz saját lakásod. Vagy valami elhagyott tanyát veszel.
2021. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Aki úgy gondolkodik, hogy a hagyományos munka az egyetlen út az életben, amivel más zsebét tömi, annak tényleg nem lesz saját lakása. De mivel nekem teljesen más a gondolkodásmódom, annyira ettől nem félek, de ez más téma.
2021. dec. 17. 22:18
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Diákmunka nem opció?

Tescoba szerintem simán felvesznek árufeltöltőnek.

Ha felvesznek eltudod rakni félre a pénzed amíg otthon vagy és ha érettségiztél abból a pénzből kibérelsz egy lakást. Szakma tanulás közben is diákmunkázhatsz.

2021. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Majd pont az árufeltöltő fizuból vesz lakást.
2021. dec. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4 Nem beszéltem arról hogy vásárolni szeretnék, nyilván jó lenne, de albérlet is van.
2021. dec. 17. 22:22
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Mi a nem hagyományos út?
2021. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

4. Arról nem én tehetek, hogy nem tudod értelmezni amit olvasol.

Én sehol nem láttam olyat, hogy vásárolni akar lakást...

2021. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#6 Mondjuk vállalkozás, befektetések, kereskedés stb. stb. Megpróbálsz minél több passzív jövedelmet felállítani munka mellett. Nyilván aki a rózsadombon lambóval jár, az nem azért jutott oda, mert jó munkahelye van. De tényleg nem szeretném ezt a témát ide hozni, maradjunk a kérdésemnél.
2021. dec. 17. 22:26
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
8-as, akkor nyilván meg tudod oldani magadnak, ha ennyire képben vagy. Mondjuk nem értem, hogy akkor miért tetted fel ezt a kérdést.
2021. dec. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak annyi, hogy tudom mit szeretnék majd máshogy csinálni az életben mint az átlag, de ez nem azt jelenti, hogy van bármennyi élettapasztalatom jelenleg és hogy meg tudnám oldani az egyedül élést egyből.
2021. dec. 17. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!