Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Belehalok a magányba. Hagyjam...

Belehalok a magányba. Hagyjam megtörténni vagy tegyek valamit? 25/N

Figyelt kérdés

2014. máj. 30. 21:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Beszélgetünk? 26F
2014. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
Én is belehalok. Szépen, lassan kicsinál és nem tudok tenni ellene. 23/F
2014. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

Fiatal vagy még, tegyél ellene!

Barátkozz, ismerkedj, nyiss a világ felé! :) Hidd el, menni fog! :)

2014. máj. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Korábban könnyen ismerkedtem és szerettem is, teljesen nyitott voltam, de mégsem sikerült tartós kapcsolatokat kialakítanom. Erre mondjuk csak később jöttem rá, mikor mindenki magamra hagyott. Most már nehéz, már nem vagyok olyan laza és optimista mint anno, na meg nehezen bízom meg másokban a rossz tapasztalatok miatt:(
2014. máj. 31. 02:19
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Vidiripi


Akkor elsőosztályú helyen vagy itt az oldalon. Mert itt nem kell megbíznod senkiben és még is beszélgethetsz emberekkel.

2014. máj. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Velem ugyan ez a helyzet, 36 évesen nem találok magamnak társaságot.
2014. máj. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

Kedves kérdező, nem lehetséges, h adott esetben te hagytál ott másokat...? Nem inkább te okoztál másoknak rossz tapasztalatokat? Nem biztos, csak kérdem.


Honnan tudod, h a dolgok többnyire visszafordíthatatlanok? Ha a korrekt oldaladat mutatod másoknak, akkor van, ami rendbehozható. Persze lehet hogy van ,ami már nem. De olykor egy-egy próbát megér, hátha.


Nem elég nyíltnak lenni. Őszintének is kell. Ez megvan? Költői kérdés, nem kell rá válaszolni. Csupán nézz magadba. ;)


Makacsnak ismered magad? Ha igen, akkor senki nem tiltja meg neked, h változtass ezen. Ha nem vagy az (vagy ha az vagy, de változtatsz ezen), akkor nyiss. Máskülönben hogyan lesz újra esélyed?


A makacsság és az önérzet nem ugyanaz. Aki nem makacs, annak is lehet önézete. A sértődöttség megint más, mint az önérzet. E 3 közül csak az önérzetet tartom megfelelőnek, tartósan.


Felejtsd el a divatezoteriát. Manipulálják vele a tömeget, szóval NE sodródj az árral (kérdésedben felvetetted), javaslom. Inkább lépj! Korrekten és bátran. A múlt kapcsán is van, ami rendbehozható, és az őjdonság felé is lehet nyitottnak lenni. Persze meg kell válogatni az embereket, de nem árt alaposan megvizsgálni őket, nehogy ártatlant ítélj el (és nehogy megint jó fejnek hidd a rosszindulatúakat).


Javaslom továbbá: NE mindig magadból indulj ki. Ha te haragtartó vagy, attól még vannak, akik nem. Mégha azt hiszed is.


Érdemes új kapcsolatokat is keresni, próbálkozni, és érdemes a régieket is feléleszteni. Gondolkodj és érezz nyitottan, ha javasolhatom.


A "lock": angolul zárás. Nesze, oldd fel. ;) De légy mindig körültekintő , ha javasolhatom, és ne ítélkezz elhamarkodottan.


Szeretettel.

2014. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm a választ,átgondolom mindazt,amit írtál.
2014. máj. 31. 22:26
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
Nah, mire jutottál, kérdező? :)
2014. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Arra, hogy gyáva vagyok.
2014. jún. 28. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!