Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Agglomerációból kollégiumba?

Agglomerációból kollégiumba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érden lakom es egyre inkább zavar hogy mennyire sok idő tömegközlekedéssel bejutni és az milyen hézagosan jár. Most úgy vagyok vele hogy mivel még 17 vagyok, nem nagy tragédia de nem akarom mindig így csinálni meg már járnék néha bulizni is de így hogy Érden lakom esélytelen mert nem tudok hazajutni, es azért egyetem alatt már csinálnám, ha most még nem is tudom. És lehet kapni kollégiumi szobát ha egyetemre fogok menni úgy hogy 20 kmre lakom az egyetemtő?Egyébként nyilván nem ez a legfontosabb dolog az egyetemben meg tudom hogy másoknak fontosabb a kollégium de erre mennyi esély van? Ismertek olyat akinek sikerült? Amúgy a semmelweis erdekel nagyon és szerencsere a családi hattarem sem olyan hogy amiatt kaphatnék kollégiumot, az átlagon pedig jelenleg jó de nyilván nem tudom milyen érettségit írok jövőre😅, Szóval ez csak kényelmi dolog lenne ez a kollégium de nekem nagyon fontos

17/F



#kollégium #Agglomeració #Belerülés
2021. dec. 28. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Haverom kolis. O az Elte-re jar, es Szazhalombattarol költözött be koliba a kelenfoldhoz. Hiába tunik kozelnek Budapesthez Batta a térképen, azert napi 2-3 orat utazgatna.. Vmi 20at fizet a koli ert.
2021. dec. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A budapesti agglomerációval kitörölheted sajnos a segged.
2021. dec. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmelweis Egyetemen hogy kolit kapjál 20 km-re lévő lakóhellyel esélytelen. Sok 200 km-re lakó sem kap kolit...
2021. dec. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!