Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akik éjjel mezítláb rohangálna...

Akik éjjel mezítláb rohangálnak a lakásukban, azoknak mi bajuk? Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

2022. febr. 12. 23:42
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
82%

Lehet csak gyorsan lépked és azt hiszed rohan

Vagy most edz és épp fut

2022. febr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is erre gondoltam, hogy edzést tart magának.
2022. febr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
62%

Mindig mezítláb vagyok, nem szeretem a papucsot. Ráadásul az aztán hangos, mezítláb hangtalanul tudok lépkedni.

A szomszédom nemrég ért haza a délutáni műszakból és felgyújtotta a konyháját. Szar érzés arra ébredni hogy ordibálnak a lépcsőházban hogy mindenki meneküljön, mert tűz van.

Szerintem örülj ha csak rohangálnak feletted.

Ha ennyit sem bírsz tolerálni akkor tanya.

2022. febr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Tőlük kérdezd meg
2022. febr. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
95%

Ezekkel nem az a baj, hogy rohangálnak vagy hogy mezítláb, hanem az, hogy járás közben jól földhöz verik a sarkukat.


Felettem a családban két vékonyka kislány van, úgy trappolnak, mint az elefántok.

2022. febr. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

Amikor meg izzados volt a labam,mindig papucs nelkul mrntem otthon,mert a lakkozstlan parketta beszivta az izzadmanyom. 😂😁


A felettunk lako mindig ejjel indul dolgozni,igy minden nap 1 oran keresztul rohangaszik ide oda a lakasban. Nagydarab es szepen reng a plafon tole 😂😂 A hobbijuk,h minden nap atrendezik a lakast es huzigaljak a butorokat.😂😁

2022. febr. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
81%

Ismerős a sztori: panelban lakom, felettem Deb Ella este, éjjel szokott pl.: porszívózni, mert akkor ér rá. Vagy bulizni, vagy pakolni, és a sarokverés megvan nála is.

Vagy szólsz neki, vagy a gondnoknak szólj miatta, vagy pedig egy kis levelet bedobsz a postájába.

2022. febr. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
81%
Biztos szex szerepjátékoznak.Valami vad törzsnek képzelik magukat.
2022. febr. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
41%
Te valami médium lehetsz, aki átlát a plafonon, hogy ennyire tudod, hogy mezitláb van. De hogy ennyire agybajos vagy ettől, nos, nálad is vannak belső problémák.
2022. febr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
64%
Totálisan jogos a kérdező “felháborodottsága” és hogy zavarja, ha felette a másik úgy közlekedik, mint egy kbaszott elefánt. Vagy mintha minimum lóvágta menne, esetleg Hulk elszabadult. Baromira lehallatszódik és rohadt idegesítő, hogy nézed a tv-t és közben is csak a hatalmas dübörgést hallod. Felfoghatatlan némelyek miért nem képesek felvenni egy papucsot vagy legalább nem odakúrni a sarkukat a padlóhoz…
2022. febr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!