Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akik éjjel mezítláb rohangálna...

Akik éjjel mezítláb rohangálnak a lakásukban, azoknak mi bajuk? Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

2022. febr. 12. 23:42
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
46%
Hasmenése van, nincs ideje papucsba bújni.
2022. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
52%
Egye
2022. febr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
68%
szólj neki, hogy vegyen fel fa klumpát... Abban biztosan sokkal halkabb lesz... :))))))
2022. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
38%
A lényeg, hogy nem vesz fel papucsot/mamuszt, és úgy rohangál. - és? Én sem veszek fel papucsot sohasem. A szomszédot meg ha zavarja, az, ahogyan közlekedek, az már az ő saját problémája.
2022. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk szerintem egészen minimális intelligencia szükségeltetik annak felfogásához, hogy ha éjszaka vagy a nap bármelyik szakaszában mezítláb, a sarkadat a padlóhoz bszkodva rohangálsz a lakásban annak bizony rohadt nagy hangja van és másik alattad kb azt érzi majd rászakad a mennyezet…. Nyilvánvalóan nem az az alapvető probléma, hogy van rajta papucs vagy sem, ha tud normális módon járkálni a lakásban. És nem, az hogy az alattad levő pontosan meg tudja mondani a lakas melyik pontján vagy, mert úgy dobogsz, az nem a normális közlekedés. Minimális tekintettel azért igazán lehetnének az emberek egymásra egy ilyen helyen, mert az gondolom neked se tetszene, ha az alattad levő a dübögésedért cserébe a plafonhoz erősítene egy hangfalat és bömböltetné rajta a zenét, csak hogy te is érezd a törődést…
2022. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
72%
Örülj neki, hogy mezítláb. A felettem lakó család csemetéje fa klumpában rohangál folyamatosan amikor itthon van, rászólni persze nem lehet, hát hogy képzeljük...
2022. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
11%
Szeret kergetőzni velem a macskám
2022. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
66%
Szóval akit érthető módon zavar, hogy a baromja a feje felett úgy közeledik, mint egy vadállat, a sarkát szépen-ügyesen odabaszkodva a padlóhoz, amitől zeng a lakása, az mentális beteg.. tényleg megérett a világ a pusztulásra.🤦🏻‍♀️
2022. febr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 Shaddark ***** válasza:
100%
Lehet vr szemüvegben játszik éjjelente Beat Saberral vagy valami táncikálós játékkal :)
2022. febr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Tegnap is csinálta, valamelyik szomszéd meg el kezdte izomból verni a falat. :D Azután elcsitult. Szóval nemcsak én vagyok az egyetlen "elmebeteg" a házban.
2022. febr. 21. 12:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!