Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan hagyjam figyelmen...

Hogyan hagyjam figyelmen kívül azt hogy az emberek bámulnak amikor mezítláb sétálok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek mezítláb sétálni de az mindig zavar ha megbámul valaki.Főleg ha ismerős.Kb mindig csak 15 percet merek mezítláb lenni hátha valaki meglát..valami módszer hogy ne zavarjon ? vagy ha beszólnak mit mondjak ?

Köszi a válaszokat !



2014. nov. 3. 16:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát fogod magad és nem figyelsz rájuk. Ha beszólnak, akkor megdöbbenve ránézel és megkérdezed, hogy "te meg ki a rák vagy?"
2014. nov. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
63%
Hát ez attól függ hol teszed. A v0ros közepén mondjuk sztem azért ne. De saját házadban/lakásodban azt csinálsz amit akarsz nem fog szólni senki
2014. nov. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Ha öt fokban mezítláb sétálna valaki a retkes utcán, akkor én is megnézném, hogy minden oké-e.
2014. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%

Én ritkán látok olyan embert aki mezítláb mászkál de ha látok akkor bevallom én is megbámulom..Nem azért mert olyan vagány vagy érdekes a helyzet, hanem mert ilyenkor az jár a fejembe, hogy

- Istenem, tényleg ilyen ostoba ez a lány/fiú? Itt mászkál a városban mezítláb amikor ki tudja ki hányt vagy köpött vagy hugyozott az útra. Vagy belelép valami üvegbe, utána jajgathat. Vagy mondjuk megvágja a talpát, majd belelép egy frissen elcsöpögött vérbe ami nem az övé, hanem egy vadidegen aids-es emberré..

Ennyire ostoba nem lehet..

2014. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%
Ha olyasmit csinálsz ami nem általános, és a megszokottól eltérő, akkor fogadd el, hogy megbámulnak.
2014. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer mentem mezítláb kb 500 métert. HÉVtől hazáig,de azért,mert a magassarkú feltörte a lábamat és a sulitól eljutni a HÉVig is gáz volt. Aztán gondoltam leszarom hazáig séta mezítláb,bár évzáró volt, szóval vagy 26 fok :D Engem is megbámultak,de a kezemben volt a magassarkú így okos ember gondolhatta,hogy miért :D



Azt tanácsolom,hogy ne foglalkozz velük.Hallgass zenét.

Bár ilyen hidegben én biztos nem sétálgatnék mezítláb főleg nem a koszos városban.

2014. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nem vagy egyedül akkor talán kevésbé bámulnak meg. én is szoktam mezítláb sétálni nyáron, de általában mindig mellettem van olyankor a párom és ő is úgy sétál. egyedül én is ettől félek mint te, bár néha betudom venni a leszrom tablettát és nem érdekel, h néznek. viszont mikor ketten vagyunk alapból teszek rá magasról.
2014. nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld azt,hogy csak te vagy a járdán! Ha zenét hallgatsz fülesen az segít ebben.
2014. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ez szerintem függ attól is, hogy hol sétálsz. Egyszerűen ne figyelj oda az emberekere. Én csak 1x kockáztattam meg a dolgot, méghozzá Pest kellős közepén. Egy élmény volt, mondhatom, tiszta retek volt minden, de annyira feltörte a cipő a lábamat, hogy nélküle is alig tudtam járni. Ott kerülgettem a köpeteket, rágókat meg üvegszilánkokat, undorító volt, szóval ott a helyedben nem sétálnék. Mondjuk nekem nem tűnt fel, hogy megbámultak volna, nem is néztem. Ha nem nézel rájuk, nem is fog annyira feltűnni, hogy néznek.
2014. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
én nem városban és nem is a mostani hidegben szoktam,hanem ha 18-19 fok + van.kertvárosban lakom és az utak sokkal tisztábbak mint pesten.az amúgy annyira nem érdekel ha idegen jön de ha ismerőst látok rögtön vissza kapom a cipőmet..vagy ha autó jön nem látom ki ül benne..sajnos nincs egy ember akit ismerek akivel mehetnék.
2014. nov. 3. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!