Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha a szomszéd kislányok nem...

Péter bátyó kérdése:

Ha a szomszéd kislányok nem köszönnek... Én vagyok a csúnya bácsi, aki mellé egy éve beköltözött egy család, 10-13 éves kislányokkal és 90m közös kerítéssel. A kisebb néha NEM FOGADJA a köszönésemet, a nagyobb soha. Nézzem őket levegőnek én is?

Figyelt kérdés

2022. febr. 19. 09:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
36%

Miért köszönnétek egymásnak??? Idegenek vagytok. Mit akarsz tőlük? Sztem ők tőled semmit sem.

Ha valami random idegen köszönne, megkérdezném mit szeretne tőlem.


Én tuti debilnek néznélek, ha random köszöngetnél ok nélkül.

2022. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%
11-es, közvetlen telekszomszédok😂. Azért csak odaböfögök már valamit,ha nincsenek haragban.
2022. febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Velem is megtörtént hogy az új szomszéd gyerekek nem köszöntek vissza ha köszöntem nekik. 2 hét után meguntam, nem köszöntem nekik, erre visszakapom hogy milyen bunkó vagyok hogy nem köszönök.
2022. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
31%

Már ne is haragudj, de én biztos elbeszélgetnék a gyerekeimmel, hogy az ellenkező irányba rohanjanak és azonnal szóljanak nekem, ha egy felnőtt folyamatosan a kerítésnél zaklatná őket.


Nem vagyunk haverok, a szomszéd vagy, a gyerekek kicsik, semmi közöd hozzájuk!

2022. febr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#11 az megvan, hogy kisebb településeken meg túraútvonalakon SZOKÁS random ismeretlennek is köszönni?

És hogy miért köszönünk egymásnak a szomszéddal?

Mert kultúremberek vagyunk.

NB: a szülőkkel, akik egy tízessel biztosan fiatalabbak nálam, nem csak köszönünk, de beszélünk is, sőt, segítünk egymásnak.

2022. febr. 21. 21:50
 16/16 anonim ***** válasza:
44%

#14 "zaklatná"

ha neked az zaklatás hogy a SZOMSZÉDOD, tudod, aki a melletted lévő házban/lakásban él, és valszeg majdnem mindennap látjátok egymást, köszön neked, akkor valami nagyon elcsúszott nálad. De akkor fuss ki és fejhangon visítsd neki hogy büdös pedofil most azonnal hívod a rendőrt hogy KÖSZÖNNI mer, biztos nem röhögnek pofán.

2022. febr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!