Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A kukásokra miért nem vonatkoz...

A kukásokra miért nem vonatkozik a csendháborítás?

Figyelt kérdés
22:00-6:00 között 45 dB a csendháborítási küszöb, tegnap lemértem és több, mint 70 dB-lel hallatszik fel a kukás a 6.-ra, amelyik (hajnali) 4:30-kor jön szinte minden nap. Ez hogy nem zavarja a lakosokat? Miért nincs nagyobb felháborodás a lakosság körében emiatt?

2022. febr. 21. 05:04
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
82%

Mert a munkájukat végzik.

A tűzoltó is szirénázni fog az éjszaka közepén, ha szükséges.

2022. febr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
86%

Miért, mikor vigyék el? A reggeli csúcsforgalomban, amikor mindenki megy dolgozni vagy iskolába? Tartsák fel a forgalmat? Vagy hogy gondoltad? A szemetet el kell vinni, különben belefulladnál a mocsokba. Egyébként cseréld le a nyílászárókat és nem hallatszik fel.


Baromi unalmas lehet az életed, ha egyfolytában azt méred, hogy hány dB zaj szűrődik be. Gondolom a wc-n is méred, hogy az alattad lakó hangosabban fingik-e a megengedettnél.

2022. febr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
81%

Nyáron amikor nyitott ablaknál alszom, és szabadnapos vagyok, akkor szokott zavarni de ez van. Valamikor el kell vinniük a szemetet, nyílván célszerű a reggeli csúcsforgalom előtt.

Ha végeztek akkor visszaalszom.

2022. febr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
90%
Visszasírnád a kukásokat, ha itt laknál a helikopter bázis mellett.:) Igazán kellemes, amikor éjjel 11-kor, vagy hajnali 4-kor bőgetik a gépeket. Olyan hangosak, mintha a kertben lenne a leszállópálya. Nemhogy a tévét, de még a saját gondolataimat se hallom.
2022. febr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
66%
14 👍
2022. febr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
77%

Nálatok időhöz van kötve a csendhaboritas? Mert nincs ideje.

Fém kontenerekrol van szó?


En kertes házban lakom, az autó hangja megvan, joo, meg van pár idiota, akik csak ugy bírnak dolgozni, hogy üvölt egyfolytában meg szid valamit. Nappal, de kiborito. éjszakás pl akkor pihen. Nyáron nyitott ablaknál. Nem lenne muszáj bolond módon üvölteni


De a konténert meg csak úgy lehet.

2022. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
77%
Próbálj meg napi x órában 150 kilós konténereket lábujjhegyen mozgatni és megérted!
2022. febr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

11-es: egy élet-/halálhelyzetet ne hasonlíts ahhoz, hogy valakinek el kell vinnie a szemetet.


12-es: egyszer mértem le kíváncsiságból, körülbelül 5 mp-be telt :D


Személy szerint én szívesebben elvinném egy gyűjtőpontra a szemetet, mint ezt hallgassam.


14-es: a helikopteri bázis közeli ingatlanoknak benne van az árában a zaj (olcsóbb emiatt)


16-os: igen, időhöz van kötve a csendháborítás országosan, nappal magasabb a küszöbszint. Az előbb már leírtam, nem az emberi hangokra gondolok a zaj alatt, magára a kukásautóra és ahogyan pakolja a szemetet

2022. febr. 21. 17:03
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
"Személy szerint én szívesebben elvinném egy gyűjtőpontra a szemetet, mint ezt hallgassam." - Elviszed az enyémet is? Nekem nincs jogsim.
2022. febr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
El, ha akarod.
2022. febr. 21. 17:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!