Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha egy nap megelégelnéd Mo-t....

Ha egy nap megelégelnéd Mo-t. és új országot választanál akkor ezek közül hova mennél és miért? Dánia, Hollandia, Spanyolország, Svájc.

Figyelt kérdés

Egyedülállóként egy egyszerű alap szakmával.

Cél a normális élet, hogy félre tudj tenni és izgalmas legyen az ország.


2022. febr. 23. 13:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%
Egyik sem, Svédország
2022. febr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Kazahsztán, Tibet, esetleg Japán és Mongólia.
2022. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
72%

Dániában élek 8 éve, nekem nagyon bejött. A főváros fantasztikusan elheto és változatos, nagyon magas az életszínvonal, a klíma tűrhető, erős a szociális háló (munkanélküli segélyen is van fizetett szabadság...), az emberek jól beszélnek angolul.


Egyetlen hátránya, hogy a táj hihetetlenül unalmas.

2022. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%

Akik dániába költöztek magyarként mindig kívülállók lesznek. 5 évig éltem kint, soha többet nem mennék vissza.


A többi ország multikultibb, jobbak.


De ez az emigrálás sosem megoldás, csak felületi kezelés. Ha az ember a szülőföldjén nem érzi jól magát máshol se fogja.


Az 5-ös egy dán pasit fogott ki úgy persze könnyű, de a háta mögött mit összehordhatják k.európai kis senkinek az tuti.

2022. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
66%
Svájcban élek, de... ha sok pénzem lenne, már valami olyan helyre mennék, ahol 12 hónapon keresztül kb azonos, kellemes meleg van, mert utálom a hideget.
2022. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
53%

Dánia az ingyenes továbbtanulás és a hygge miatt.

Hollandia a legális fű miatt.

Spanyolország kultúráját ismerem és szeretem, és jó az éghajlata.

Svájc? Semmiben nem vonz.

2022. márc. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Svájc-Dánia-Hollandia-Spanyolország a sorrendem.

Svájcban NAGYON jó az életszínvonal, tudok németül, és imádom a klímáját. Nem mellesleg történelmi, gazdasági szempontból nincs jobb választás.

Dániában az infrastruktúra és az oktatás nagyszerű. Szintén jó az életszínvonal, és nem kell megdögleni nyáron...

Hollandia semleges, az egyetlen pozitív dolog amit tudok mondani a legális fű, de nyilván egy élet megtervezése szempontjából ez nem releváns érv..

Spanyolország pedig nekem kifejezetten unszimpatikus, időjárás, kultúra szempontjából.

2022. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Már megtettem. Ausztria, ezen belül pedig Vorarlberg. Egy percig sem bántam meg. Csodaszép itt
2022. márc. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"munkanélküli segélyen is van fizetett szabadság..."

Az milyen? Ha munkanélküliként akarok szabadságra menni, akkor arra a mondjuk két hétre a segélyen felül fizetik a wellness-szállodai teljes panziós ellátást is?

2022. márc. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Én Svájcban Luganoban élek, egyszerűen gyönyörű. Kedvesek az emberek, olasz hangulata van ( olaszul is beszél mindenki), és ha nagyvárosra vágyom 1 órára van Milánó. Nem költöznék el innen máshova, Magyarországra vissza pláne nem.
2022. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!