Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem tartja be a szomszéd a...

Nem tartja be a szomszéd a megállapodást,mit tegyünk?

Figyelt kérdés

3-hónapja költöztünk egy vidéki családházba,Szüleimmel és barátnőmmel,először minden tök jó volt nyugodt környezet semmi zaj,(megérte ide költözni,gondoltam én) aztán késő éjjeli zajra ébredtünk,majdnem minden este.a szomszéd fát vágott láncfűrésszel,gondoltuk most ezen az egyszer nem probléma,de aztán hetekig ez ment,végül meg elégeltűk,beszéltem vele hogy ne hajnali 2-kor vágja a fát,mert nem tudunk aludni,ő pedig azt mondta igazam van és nem fog előfordulni,pár napig tényleg semmi nem volt,aztán 6-kutyát hozott terület örzönek,amik szintén nem hagynak aludni,reggelig ugatnak visítnak. Aztán megint neki kezdett fa vágni hajnali 1-kor,2-kor attól függ,de az érdekes hogy csak éjfélkor van fa vágás,nappal is lenne ideje de hát akkor nem tudnék zavarni a szomszédot.


Én azt gondolom hogyha meg állapodtunk,abban hogy egymást nem zavarjuk,hajnali órákban azt be is kellene tartsuk,sokszor nekem is adódna dolgom éjfél 11-kor is, de nem csinálom meg hogy ne zavarjak senkit. Mit lehet tenni ez ügyben


A kutyák is nagyon veszélyes fajták,Kaukázusi 70-kg körül mozognak,és a kerítés sem biztonságos,és szabadon vannak,nekűnk meg van 3-gyerek akik játszanak a kertbe


Erdélybe költöztem de hát gondolom itt is létezik a Jog,ezzel kapcsolatban



#Roma származású a szomszéd,persze minket nem érdekel,másképp nem költöztünk volna oda #Csak had legyünk egymásra tekintettel,ha már szomszédok vagyunk
2022. febr. 28. 12:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálam még 3 gyerek van a szomszédban, kb ugyanaz a kategória csak ezekkel kezdeni sem lehet semmit. Nem lehet hogy bosszúból csinálja mert a család napközben szétszedi a kertet.?
2022. febr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát én nem látok sajnos a hülye fejébe hogy miért csinálja, de az tuti biztos hogy mi nem kezdeményeztűnk vele,velük semmi ilyesmit ami kiváltotta volna ezt
2022. febr. 28. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!