Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kezdek rámenni a koliban,...

Kezdek rámenni a koliban, hogy nem tudok aludni a szobatársam miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos vagy sem, általában nekem 10 óra alvás kell egyetemen is. Ha az nincs meg, akkor nem tudok jól teljesíteni. Én így működöm.


A szobatársam beéri 6-7 óra alvással. Nos, rengeteg konfliktus van, mert nem tud igazodni. Sokszor ha felkel, akkor zajos. Leejt dolgokat, hangosan megijed egyfolytában, belerúg az ágyba, falba véletlen. De ezt nem egyszer-egyszer, hanem MINDEN NAP.


Az ébresztőt 3x állítja be. Tehát felkel hatkor, és simán vissza tudnék aludni, de állít meg 3-4 ébresztőt tíz percenként.


Mostmár ott tartunk, hogy nem tudok órán teljesíteni és a tanár is megkérdezte hogy mi a bajom. Nem tudom kialudni magamat miatta.


Mit tudnék tenni? Füldugót próbáltam csak álmomban kiszedem a fülemből...


2022. márc. 6. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

A, vagy próbálsz beszélni vele, hogy legyen egy köztes megoldás;

B, vagy egy másik szobába próbálssz átmenni engedéllyel;

C, esetleg albérlet többekkel, de ez húzós.

2022. márc. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

" hangosan megijed " :D:D


Beszéltél már vele erről?

2022. márc. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.


Igen, hangosan megijed. Ezt úgy kell elképzelni, hogy ülünk mondjuk csöndben, vagy én alszom vagy bármi, és ha megijed vagy eszébe jut valami, akkor hangosan felszisszen meg hangosan felsóhajt. Már más is szóvá tette neki.

A másik szobát megpróbálom. Beszéltem már vele de egyszerűen itt nem látok megoldást. És nem nyafogni akarok, de már tényleg szólt a tanár, hogy látja rajtam.

2022. márc. 6. 08:28
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem nyafogás, emberek vagyunk , különböző toleranciaszintekkel, különböző igényekkel, ha nem MUSZÁJ együtt laknotok egy szobában, akkor érdemes probálkozni váltással.
2022. márc. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
3#: érződik a leírtakon, hogy nem nyafogás, és az külön jó, hogy a tanárnak is feltűnt a dolog:).
2022. márc. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem ért a szóból, akkor én raszánnék pár napot, hogy megmutassam, milyen, amikor nem hagynak aludni.

Igenis alkalmazkodjon! Nem te laksz nála, ugyanannyi jogod van, mint neki!

Vállalom, hogy egy se99fej vagyok. Én addig tenném pokollá az életét, amíg elmegy ő. 😈

2022. márc. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!