Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lehet biztonságban élni,rossz...

Lehet biztonságban élni,rossz szomszédok mellett?

Figyelt kérdés
4-éve élek egy vidéki családházban, a két gyerekemmel és a szüleimmel,jól érezzük magunkat. a környéken,Állatokat fogadunk be alultáplált,beteg állatokat akiknek gazdájuk nincs,fel ápoljuk őket és tovább adjuk egy megfelelő gazdinak,tehát szuper minden, viszont pár napja történt egy durva incidens,ugyan is a szomszéd betört egy másik szomszéd házába, és le is ütötte a szomszéd édes anyukáját aki 80-éves,nagyon rosszul érintett ez az egész mert nálunk is vannak értékes dolgok, amiket elvihet és leginkább a családom biztonságáért aggódom. azon gondolkoztam hogy kamerákat szerzek be és fel rakom a házra, illetve egy önvédelmi fegyvert is vennék hiszen fő a biztonság,büntetlen előéletű vagyok,tehát van esélyem az engedélyre,Viszont kíváncsi vagyok hogy hogyan lehet biztonságosan élni egy ilyen szomszéd mellett. ti hogyan látjátok?
2022. márc. 6. 20:35
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
100%
Feltételezem az illetőt feljelentették és most előzetesben várja a börtönbüntetését. Természetesen bekamerázhatod a házat és önvédelmi fegyvert is tarthatsz de szerintem fontosabb a ház nyílászáróinak betörésbiztossá tétele, rácsal, biztonsági üveggel, vasalással stb és persze riasztóval is felszerelhető. Egy jó őrző kutya sem árt pláne ha amúgy is szeretitek az állatokat. Feltételezhetően egyedi esetről van szó és nem rendszeresek a betörések, vagyis "túllihegni" sem kell talán.
2022. márc. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A mai világban, nem nagyon zárják be az ilyen embereket,több joguk van mind egy becsületes tisztességes állampolgárnak, nincsen 48-óráig volt előzetesben,aztán kint van és virul, persze van biztonságos zár minden ajtón,de valahogy úgyis fontosnak tartom az önvédelmi fegyvert,mert az ilyen ember kiszámíthatatlan minden formában
2022. márc. 7. 13:56
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hát ahogy érzed, de nem jobb ha be sem tud jutni?
2022. márc. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Éles lőfegyvert nehezen fogsz szerezni.
2022. márc. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!