Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire furcsa az ha valaki...

Mennyire furcsa az ha valaki évek óta egy néhány lakásos kisebb társasházban lakik (nem panel és nem lakótelep) de még a nevét sem tudják a szomszédok?

Figyelt kérdés

2022. márc. 20. 17:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Pesten természetes.
2022. márc. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Mi Budapesten lakunk 8 lakásosban, mindenki ismer mindenkit név szerint is. A közgyűleseken sem szoktatok találkozni évente egyszer?
2022. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
nem furcsa , ha nincs rászorulva a szomszédokra minek haverkodni
2022. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Bp. 9 lakás, nálunk is van olyan szomszéd, akinek nem tudom a nevét, még a postaládára sincs kiírva.
2022. márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, nem vagyok kíváncsi másokra.
2022. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Én sem nagyon voltam kíváncsi senkire ezért sem mutatkoztam be. Aztán így három év után kicsit érdekes lett volna :)


Egyébként nem Budapestről van szó hanem egy másik nagy városról.

Négy lakásos házak, elég kicsi, zárt utca.

Csak van egy család akik kb másfél éve jöttek a szomszédos házba, és már le vannak spanolva a fél utcával.


Bár nem hinném, hogy mi túlzottan érdekelnénk bárkit is, csak azért jutott eszembe, mert ahogy jobb az idő, csak azt látni, hogy mindenki beszélget mindenkivel, én meg ilyen árnyékember vagyok :)

2022. márc. 20. 17:35
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
6-os Ez a te hibád, neked is módodban állna ismerkedni.
2022. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy az én hibám persze. De nem is bánom, hogy így alakult.

Csak nem tudom más szemével látva mennyire furcsa, de lehet leszarják, a mai világban gyakori az ilyen, meg végül is nem vagyok egy emlékezetes személy, hogy velem legyenek elfoglalva.


Csak ha mások barátkozósabbak esetleg szemet szúrhatok, hogy én meg kerülöm a kommunikációt :) Bár eddig sem szúrtam. Itt is írták többen is, hogy nem furcsa.

2022. márc. 20. 18:12
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
Budapesten mindig olyan hazakban laktam, ahol intelligens emberek eljartak a kozgyulesre, segitettek egymasnak, csotores meg hasonlok esetere teloszamok megvoltak, es nem volt pletyka meg kispadra kiules.
2022. márc. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De mi nekünk nem kell közgyűlésre járnunk.
2022. márc. 20. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!