Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Társasházba milyen kisebb...

Társasházba milyen kisebb fajta edzőgépet ajánlanátok, ami csendes és nem hallatszódik át a lenti szomszédhoz?

Figyelt kérdés

Az is elég fontos, hogy kicsi legyen, akár összehajtva beférjen az ágy alá. Néztem pl. taposó gépet, de nem tudom mennyire hangos, vagy ilyen vibrációs tréner? Nem tudom az ér-e bármit is...? Szobabicikli nem fér el, futópad túl hangos, és persze túl nagy is...

29/L, főleg fenék formálásra kéne, kicsi comb, kar.



2022. márc. 1. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A vibrációs tréner a nyugdíjas mamáknak való, akiket még át lehet verni hasonló szarságokkal. A többi felsorolt gép pedig KARDIÓ GÉP, azaz aerob/anaerob mozgásforma végzésére van kitalálva, nem arra, hogy neked formás legyen a kis popsid. Ha ilyen jellegű céljaid vannak, akkor neked nem összehajtható gépecskékre van szükséged, hanem súlyzós edzésre.
2022. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Feneked nem lesz ezektől, főleg nem a vibrátor gépedtől.


Ha formálni akarod a tested akkor bizony RENDES súlyzós edzés(nem baba kilókkal) kell.

2022. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Futas vagy bicikli szobaban vagy szabadban 2-5x/het

Plusz kcal/nap odafigyeles mit eszel

Melle kettlebellel jo labedzest tudsz 1db sullyal is. Fokent gugolas deadlift es kitoresekke

2022. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!