Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek egy kertes házból,...

Szerintetek egy kertes házból,(tégla építés) mennyire hallatszik át a szomszéd udvarába a közepes hangerejű beszélgetés? Ha nagyon akkor lehet is érteni amit mondunk?

Figyelt kérdés
2022. márc. 28. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hangelnyelés mértékétől függ. A sík falak ill. a falak által irányított hangok elég messze elhangzanak. Növényzettel, a falsíkok megtörésével ezt lehet erősen gátolni.
2022. márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ, hogy hogyan beszélnek.

Nekem van olyan szomszédom, aki nem tud normálisan beszélni, az utcán lehet hallani, és tisztán érteni.

Mi normálisan beszélünk. Szerintem a házon belül sem hallja más, ha másik helyiségben van.

2022. márc. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én az udvaron a zongorát hallottam, a beszélgetéseket nem. Azt hozzátenném, hogy elég tehetséges, úgyhogy élvezette hallgattam.


Egy panel ennél rosszabb, ott a sima beszélgetések is kihallatszódnak. Egyszer áthívtam a barátnőimet, a minden lében hatkanál szomszéd mondta másnap, hogy ment a lifttel és amíg várta a liftet, hallotta, hogy beszélgetünk.

2022. márc. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 franciasrac ***** válasza:
64%
Nem tudom ha a magyar vidék pont úgy van mint Franciaországban de itt semmit nem lehet hallani, a falak 1m szélesek és a házak elég távol vannak elhelyezve egymástól, volt egy szomszédom aki mentálisan beteg volt (most idősek otthonában lakik) és gyakran kiabált semmi okert, és nem lehetett őt hallani ha bent voltunk
2022. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a kertes házunkban a másik szobában tévét üvöltető jóanyám hangzavarából semmit nem hallok, pedig nagyon nem vagyok süket.
2022. márc. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!