Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Olyan szomszéddal, akik...

Olyan szomszéddal, akik egymást k.anyázzák egész nap, hogy lehetne beszélni, hogy ne üvöltessék a Tv-t?

Figyelt kérdés

Egy nagyon proli, koszos családot képzeljetek el, úsznak a koszban, büdösek, agresszívek, naponta ölik egymást és hasonlók. Üvölt náluk a rádió/tv egész nap, ami már nagyon idegesítő.


Hogy lehet az ilyen emberekkel szót érteni?

Mert gondolom támadásként venné, "én lakásomban azt csinálok amit akarok" proli duma.



2022. ápr. 11. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Először pedig meg kell próbálni magad. Ha társasház szólni kell a közös képviselőnek, illetve lehet birtokvédelmi eljárást indítani az önkormányzatnál.
2022. ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Közös képviselőt is le.kanyázták már, koszosak, szemetelnek, ráadásul agresszívek is.
2022. ápr. 11. 13:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló szomszédaim vannak. Először szépen kértem, utána csúnyábban, majd hasonló stílusban, mint ők. Ezeknek mondhatsz akármit, tök hülyék és primitívek, leüvöltik mindenki fejét és az ember tehetetlen velük szemben.

A rendőrnek is mit mondasz? Hogy mindig üvölt? Ki sem jön. Meg mire kiér, véletlenül éppen az egész napos, 10 perces csendjüket "élvezik".

Mondanám, hogy költözz el, de egyrészt nehéz lesz eladni a lakásod miattuk, másrészt az ember nem költözhet az ilyen tetvek miatt állandóan, mert gombamód szaporodnak, máshol is simán is ki lehet fogni ilyeneket.


Ha találsz rá megoldást, szólj nekem is.

2022. ápr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ennyiből jobb az albérlet, ha ott gázos a szomszéd, csak lelépsz :/
2022. ápr. 11. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Na mi lett azóta veletek kérdező!

?

2022. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!