Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jol teszem ha 10millioert...

Jol teszem ha 10millioert arulom a hazam, mikozben nem er annyit, de ugyis megveszik a ciganyok csokra meg stb-re?

Figyelt kérdés

Ha 4 millioert arulnam akkor is megvennek ha 6 ert akkor is es igy hogy 10 ert arulom igy is megfogjak. Az egesz soron ciganyok laknak , ide koltoztek idegenek a szomszed falukbol minden hazat megvettek csokra, kozmunkan vannak 2 evig hogy sikeruljon nekik a babavaro csok meg stb.

Miert ne arulnam 10ert ha ugyis megveszik es semmibe nem kerul nekik?


2022. ápr. 16. 16:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Azert kerdezem, mert mondtan sokan hogy "annyit nem er", de ha egyszer igyis ugyis megveszik, miert adjam olcson?
2022. ápr. 16. 16:27
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyit ér, amennyiért megveszik. Ha van olyan aki megveszi 10-ért, akkor neki megért annyit.
2022. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2! Igy van
2022. ápr. 16. 16:29
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha normalis telepules lenne es tudnam hogy normalis ember veszi meg aki evek ota gyujt nem adnam ennyiert mert nem lenne igazsagos , de a helyzetben amit leirtam igy igen
2022. ápr. 16. 16:33
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
A roma csak akkor tudja megvenni 10millióért, ha van félretett pénze, illetve hitelképes és nem csak a csok-ra és babaváróra, hanem más lakáshitelre is. Ugyanis a közmunkás nagyon kevés csok-ot és babavárót kaphat, abból még a fél házad sem tudná kifizetni. És ezzel nem védem őket, csak leírtam.
2022. ápr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez nem igy van. Koztuk elek. Mindegyik kozmunkara vette a hazat. Csokra meg babavarora 0ft-al.

Es en nem a normalis romakrol beszelek most, hanem az 5gyerekes egyik a nyakan masik a hatan tipusrol. Nem itelem el oket mert nem erdekel, de ugyse kerul nekik penzbe

2022. ápr. 16. 16:38
 7/10 A kérdező kommentje:
Olyat is tudok aki még csak kozmunkan sem volt es hazat vett csokra. De azt mar tenyleg nem ertem hogy hogyan. Nem ertem hogy lehet ennyire kijatszani a rendszert.
2022. ápr. 16. 16:40
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát az a helyzet hogy egy normális környéken egy garázs ér 5-6 millát, aztán abba semmi nincs, talán még áram se.

Úgyhogy oké hogy a környék miatt fehér embernek nem kéne még ingyér se, de biztos hogy jóval áron felül próbálnék megszabadulni az ingatlantól.Ha nem sürgős eladnod árulhatod 20 milláért is.Aztán vársz hónapokat, ha nem veszi meg senki lejjebb viszed az árat.

Beszélhetsz a szomszédokkal is, hátha beajánlanak valami "tesót", aztán odaköltöztetik.Mond nekik hogy jóvétel, csak nekik akciósan 20 milla! :)

2022. ápr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a baj 20milla nincs egyutt a babavaro meg a csok. Annyit nem tudnak adni a bankok szerintem nekik
2022. ápr. 16. 17:19
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
mindig joval többet kérj a házért, aztán alkudni akarnak majd belőle te nehezen beadod a derekad és azt hiszi hogy jól járt, te meg így is úgy is jól jársz és viszlát
2022. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!