Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen Budapest belvárosában...

Milyen Budapest belvárosában élni egyetemistaként? 20F

Figyelt kérdés
2022. ápr. 25. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen értelemben? Drága és zajos, nekem ez maradt meg leginkább.
2022. ápr. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sz*r :(
2022. ápr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Van előnye meg hátránya is.

Előnye, hogy minden egy köpésre van. Egy csomó szórakozási, vásárlási lehetőség pár perc sétára, szolgáltatók, bankok kirendeltségei szintén. Ha hajnali 1-kor jut eszedbe, hogy gyors összedobnál valamit, de nincs otthon semmi, az sem gond. Tuti van legalább 1 éjjel-nappali a közelben, de inkább több. A tömegközlekedés is nagyon jó.

Cserébe viszont zajos, szmogos, és alig van zöld terület.

De egyetemistakémt szerintem eltörpülnek a hátrányok az előnyökkel szemben, később már fordulhat a dolog. Persze Te tudod, hogy számodra mi a fontosabb.

2022. ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Az előző nagyon jól összefoglalta a lényegét. Az egyetlen, amit én utálok benne, az a 4-6-os villamos. Na, az maga a pokol. A nap bármely szakaszában is utazol rajta, a legváltozatosabb kínszenvedések fognak várni rád a harmónikázó kéregetőkön keresztül a lökdösődős banyatankosokon át :DD
2022. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!