Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyenek a szomszédaitok...

Milyenek a szomszédaitok kertes házasok?

Figyelt kérdés

Beszéltek? Segítenek egymást?

Okozott kárt?

Direkt nem érdekelte, amit kérsz, amivel figyelne rád?

Haragban vagytok?

Jegyző kellett?



2022. ápr. 30. 14:02
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Mi beszélünk, segítjük egymást.

De pl lépett felőlünk egy narancs PVC csövet csatornának, ami mellett mi nézzük, írtjuk a gazt, mert nyírni nem lehet...meg ronda.vagy mi tegyünk rá földet, akkor az lesz a baj.



Egy csatorna az udvarunkba nez- folyik, nagy esőkkel már kivájt egy 10 centi mely, 20 centis kis gödröt.

Nem baj, ha megbotlik valaki fűnyíráskor vagy gyerek és kimegy a lába.


Most meg feltesz egy fényes tetőt, pedig kértük szépen,barátságosan, félve nem kioktatón,könyörögve inkább,hogy ha lehet, ne olyat...

2022. ápr. 30. 14:05
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik egy állattartó volt. Az én kertemben is tartott állatot.a kerítésnek döltve méteresen állt a sz4r. Hónapokig szépen kértem, hogy ne járkáljon át a kertembe, és csináljon valamit hogy ne járjanak át az állatai se. Végül meguntam, levágtam a tyúkjait amik 0-24 nálam laktak. Majd birtokvédelmi, nébihes feljelentés. Azóta kb semmi állata nincs. Pár tyúk, amiknek csinált külön zárt részt. A trágyát is elszállította, nem itt tárolja.

Próbált viszont jelentgetni amiből csak ő jött ki rosszul. Már feladta. Nem beszélünk.


A másik magának való, alig látni őket.

2022. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Mellettünk levők idősek. A néni mozgássérült, a bácsi süket. Néha integetünk egymásnak a kertből, ennyi.


Velünk szemközti három ház nem lakott. Egyik tulaja külföldön él, másikat most újítja fel valaki, harmadikat épp eladták.


Másik mellettünk levő egy elvált pasi. Nagyon sokat küzdöttünk vele, ordibálós és agresszív volt. Akkor nyugodott le, amikor elhagyta a családja. Azóta visszavett magából, még sajnálom is.


Hátsó kertszomszédok kedélyesek, nagyon ritkán találkozunk. Illetve van még egy kerti sarokszomszéd, na ő egy keserű vén banya. Rikácsolva hallatja a hangját, mindig haragszik valakire, pl. régen utálta ha a gyerekeink kint voltak a kertünkben és ott játszottak. Mostanában jobban elviseli őket (nem csinálnak semmi rosszat, különöset amúgy).


Segítségünket még senki sem kérte.

2022. ápr. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


KICSIT furcsán fogalmazol.


Annyi biztos, hogy a te telkedre nem vezetheti a vizet!

2022. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Köcsögök. Okoztak kárt. Szóltunk nekik, de leszarják. Szóltam a jegyzőnek, de nem csinál semmit. Szóltam a rendőrségnek, de azok sem csinálnak semmit. Szóltam a NVSZ nek, azok sem csináltak semmit. Szóval, köcsögök. Most majd vissza adjuk nekik, amit tőlük kaptunk. Háború van.
2022. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
4es a mi jegyzőnk szerint, a szomszédod a portádra vezetheti a vizet.
2022. ápr. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Adja írásba!


Mennék vele a feletteséhez azonnal.

2022. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

5.


Mi történt?

2022. ápr. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

4, néhol átírta telefon, nem figyeltem.


Ha a tetős dologra gondolsz:azt hitte, belfolyik majd a csatornába, ami megy a szélén, és ezért az ő udvara felőli oldalról idézettel ezt a 120 centis darabot. Csak hogy nem folyik bele, elkerüli , ha nagy erővel jön, atugorja kvázi. Szóltunk, semmi...

2022. ápr. 30. 15:03
 10/31 anonim ***** válasza:
7es én végigmentem és mindenki a jegyzőnek adott igazat. A nemzeti védelmi szolgálatnál is hivatalosan kimondták hogy a jegyzőnek igaza van.
2022. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!