Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szoktak vergődni a szomszédait...

Szoktak vergődni a szomszédaitok, ha későn (10-nél később) értek haza?

Figyelt kérdés
Természetesen társasházban élőkre vonatkozik a kérdés. Normál esetben nem kellene vergődni, mert vannak nem kevesen, akik késő estig dolgoznak, vagy bármi más, amihez a szomszédnak semmi köze. Volt már "szerencsétek" ilyen szomszédhoz? Ha igen, hogyan kezeltétek? Köszönöm a válaszokat.

2021. nov. 5. 17:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer szolt a szomszed hogy rendes asszony este hetkor otthon van. Annyit mondtam neki oke, de tízig vagyunk nyitva.... De kik ülnek ott kerdezte? A maga férje es sokan masok. Azota nem köszön.
2021. nov. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindig beszólnak a koliban az alattam lakók, ha éjjel húzogatom a széket
2021. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk ebbol szerencsere nem volt meg problema, de helyre is tennem az ilyen kotnyeles idiota szomszedot.

Nem bulit tartasz,nem kezded el atrendezni a lakast ejszaka, csak haza szeretnel vegre erni a munkabol vagy epp akarmibol, tokmindegy.

Semmi koze hozza, nyugodtan megmondhatod neki a tutit. Akar meg rendorsegre is mehet, ha gondolja, de kernek videot az arcokrol, amikor ezt eloadja nekik :DD

2021. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Vicces lesz de nekünk már szomszédunk sincs, nem rég halt meg sajnos, de akkor sem volt problémája semmivel...
2021. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

1, így is kell bánni velük...


Én jelenleg építkezés miatt albérletben lakom és van, aki hisztizik... De korábban még kertes házban is volt (egy fal közös) és mondta, hogy "Apád olyan bunkón tervezte a házat, a fal mellett folyik a víz"

2021. nov. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. Én néha esek haza 10 után de párom ha délutános hete van, akkor 11 körül ér haza. Sosem szólt még senki, bár tény, hogy nem vaddisznó módjára csörtet a lépcsőházban és hazaérve sem az első dolga 200 decibelen benyomni a black metalt.
2021. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi??😂😂😂 Mi 4-en vagyunk szobatársak (fél méter van az ágyak között) és még soha senki nem szólt be senkinek, ha később érkezett, se akkor, ha korán akart aludni. Szóval ha én fel se kelek arra, hogy tőlem fél méterre bedől az ágyba full részegen a szobatársam, akkor egy társasházban, ahol nem csak külön szobák, de külön lakások is vannak, ez hogy lehet probléma? Mármint értem, ne gyakorolja a trombitaszólóját hajnali 2-kor senki, de basszus hazaérni annyira nem egy hangos dolog.
2021. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nálunk nagyon sokan este érnek haza, és a sok barom hangos is, bevágja az ajtót, hallatszik, hogy hupognak stb.

Mi mikor este érünk haza lépcsőházba halkan normálisan megyünk, ajtót halkan csukjuk be, gondolnám én hülye, hogy ez az alap... Ha valaki beszólni biztos elborulnék.

Otthon sem kezdek vaddisznó módjára csinálni mindent, ellenben a szomszédok.

Inkább nem szólok nekik, mert szerintem aki alapból paraszt az nem fog megváltozni csak úgy, folyamatosan meg nincs kedvem ehhez, mert nem tudnék első alkalom után ekdves lenni késöbb.


De aki kultúráltan megy haza este, és valaki beszól neki az biztos nem normális. De aki barom és még az ajtót is bekúrja este későn, mint a ladának az meg is érdemli.

2021. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
7, ti valszeg egy másik generáció vagytok
2021. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van egy szomszédom aki mindenbe beleköt.

Köszönök neki aztán megyek tovább a dolgomra mert ennél több energiát nem szeretnék rá pazarolni.

2021. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!