Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hány éves voltál, amikor el...

Hány éves voltál, amikor el költöztél otthonról?

Figyelt kérdés
Milyen a kapcsolatod a szüleiddel azóta? Tudsz rendesen félre tenni?
2022. máj. 11. 20:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Azok pontoznak le szerintem, akik nem mentek albiba rögtön a gimi után vagy a diplomával nem vettek fel lakáshitelt, hanem otthon maradtak és úgy próbálják meg összeszedni a pénzt lakásra vagy házra.


Az albi akkor jó, ha olyan a fizud vagy ha van valaki akivel ki tudod csengetni. A hitelt nem mindenki szereti, hiszen mi a garancia arra, hogy a törlesztés ideje alatt neked jól fizető állásod lesz végig.


Ráadásul főleg most az ingatlanárak magasan vannak így, ha a család nem tud a zsebébe nyúlni, elég sokára jön össze egy lakás/ház, hiszen 25-40 milliót nem fog az ember 1-2 év alatt összespórolni, ezért érthető ha valaki közel a negyvenhez még a szülőkkel él.


Akik e szerint a felfogás szerint nem akarják az összes megtakarításukat albira költeni, mert egyszer saját helyet akarnak és nem mernek hitelt felvenni, azok másoknál se fogják ezt helyeselni aztán lepontozzák őket.


Közben meg mások szeretik így az életüket.


Van ismerősöm akik olyan jól keresnek, hogy albi mellett simán félretegetnének házra is, de inkább elutazgatják a pénzt.


Van aki albiban él a feleségével és nem élnek luxusban, de köszönik szépen jól megvannak.


Van aki hitelből vett házat és törleszti a menyasszonyával.


Tehát szerintem ezek a lepontozások feleslegesek, attól, hogy más másfajta életet szeret, nem kell lepontozni.

2022. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ah . Le a kalappal az itt lévő emberek előtt . Durva hogy sokan már 18-20 évesen elmentek :D


Én már 25 éves vagyok és még anyámmal élek , de 4 hónap múlva végre lesz saját lakásom .



Őszintén . Én kicsit megbántam. Jobb lett volna legkésőbb 20 évesen elköltözni. Sok tekintetben életképtelen vagyok . Mivel a szüleim intéznek el mindent mai napig.



Bár akkor nem lenne lakásom 25 évesen.


Nehéz döntések ezek .

2022. máj. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
35%

Nem vagyok új, nyilván értem a pontozás miértjét.


Tele van az oldal céltalan csórókkal, akiknek azonnal nyílik a bicska, ha valaki fiatalon elköltözik, ha meg le mered írni, hogy lakásod is van akkor egyenesen a halálod kívánják.

2022. máj. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen. Mindig csak a vita volt otthon, egyre több pénzt követelt anyám és még azért is ordított ha használni mertem a hűtőt vagy a gáztűzhelyet mert azokat ő vette.

Gyorsan vettünk egy felújítandó házat a barátommal egy f0s kis faluban.

2022. máj. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
18
2022. máj. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
23 voltam, aztán 27 mikor külföldre költöztem - többek között a családommal való enyhén szólva is hektikus viszony miatt.
2022. máj. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!