Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Fenyeget a szomszédom meg a...

Fenyeget a szomszédom meg a haverjai, mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés
Kb fél éve költöztem egy elég rossz környékre (Pécs, meszes), nem akartam oda menni költözni, de kénytelen voltam az akkori helyzetemben. Tudni kell hogy ezen a környéken 75%-ban csak cigányok vannak, ezek is azok. Már mikor először találkoztam vele akkor belém kötött, biofüvet akart nekem eladni meg beszólogatott, hogy mit keresek én itt, meg hogy ő most szabadult meg ilyen hülyeségek, akkor még próbáltam nem foglalkozni vele. Hosszú ideig nem szólt hozzám, meg nem is történt más baj velem, örültem mert csak rosszat hallottam erről a környékről. De kb 3 hónap után elkezdett kóstolgatni, egyre gyakrabban, majd meguntam, és mondtam neki hogy szálljon le rólam, van nekem elég bajom, nem akarok feszültséget, erre ő rámlökött és boxolni akart, már majdnem belementem, de hallottam a háttérből ordibálást, majd megjelent 2 haverja és ők is nekem akartak jönni, akkor elszaladtam. Azóta nagy bajok vannak, mert rengeteg fenyegetést kapok, pedig csak kiálltam magamért. Mikor jöttem haza a munkából lent cigiztek, akkor is kérdezgették mi a gondom, az egyik meg is indult felém, közben parasztozott, meg szidott. Nem tudtam felmenni a lakásomba addig amíg el nem mentek, és ez nem egyszer történt már meg. Tegnap példaul a szomszéd ordibálta valamiért a nevemet a lépcsőházban, hangjából ítélve részeg volt, csapkodott közben, már attól féltem rámrúgja az ajtót. Beszéltem már pár szomszéddal, ők is utálják a gyereket meg a családját de nem mernek neki szólni, félnek tőlük, ismeri az egész környéket elvileg. Költözni nem tudok mert nincs annyi pénzem, rendőrök meg nem hiszem hogy csinálnak akármit is, csak rosszul járnék.

2022. máj. 14. 17:42
 1/9 anonim válasza:
21%
Vegyél egy gumilövedékes puskát önvédelemre és lődd ki a szemüket ahogyan gyurcsány rendőrei a tüntetők szemeit 2006 őszén.
2022. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Vegyél sokkolót
2022. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Vagy gázpisztoly, csak lehetőleg olyat, ami legalább 17 töltény táras.
2022. máj. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Ajánl nekik munkát! Attól rettegnek - és békén fognak hagyni!
2022. máj. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Tipikus példája annak, hogy miért utálja az agymosottakon kívül mindenki a cigányokat.


Betyársereggel próbáld felvenni a kapcsolatot, más nem segít.

2022. máj. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Tudod ki a f**om koltozott volna ilyen helyre
2022. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
részegen borítsd be az árokba
2022. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Ez milyen tanács?


Tűzre olajat?

2022. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Jó gyerekek ezek hidd el, csak gyengének látszol, és kostolgatnak.. elsőként kicsit utána a fejedre másznak... borsodi vagyok hidd el láttam ezt azt.. van egy munkatársam aki szegény félig meddig alkoholista, és a putri közepén lakik... a testvérek rettegnek tőle. Az egyiket piásan elütötte autóval, a 1x meg megfőzte a döglött kutyát pörköltnek, és szetosztotta az utcában.. azóta bolond magyar. Tisztelet, ne félj tőlük, de vegyél egy viperát oszt verd hátba a hangadót.. tudják ők hogy kekeckedés amit csinálnak és nincs oka, de élvezik mert engeded nekik.
2022. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!