Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen település Penc? Milyene...

Milyen település Penc? Milyenek ott az emberek?

Figyelt kérdés
Most költözünk és néztem egy szép kis házat Pencen, de még nem jártam ott. Aki ismeri a környéket leírná a tapasztalatait?
2022. máj. 20. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Ez a település melyik réstén van Európának?
2022. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Inkább Sényőre költözz.
2022. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Úgy ne vegyel semmit hogy oda se mesz es alaposan körbe nem nézel...
2022. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szomszéd településből üdvözöllek téged akkor. (Bár sose hittem hogy ilyet írok ide..)
2022. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, hát én penci vagyok tizenéve. A település rémes. Szép maximum a táj, de ugyebár ez nem a falu érdeme. Az emberek nagyrészt szemetek, gúnyosak, nem befogadóak. Nem, nem én vagyok extrém hülye, ez itt egy fain kis beltenyészet, és még az is "gyüttment", aki már 20 éve itt él.

Az emberek nagy része maradi bunkó, a betelepültek normálisabbak, de ők még nincsenek elegen. Nincsen csatorna, sem aszfaltozott utcák, sem gazdája a falunak. Itt mindenki azt csinál amit akar, akkor amikor akar, ha szóváteszed, akkor azt mondják lehet innen menni.

A falu hegyekkel van körülvéve, egy szépnek tűnő kis völgy, ami olyan, mint egy katlan. Nyáron megrohadsz, télen a hideg bír jobban beszorulni, mivel nincsenek normális utak, tavasszal, és ősszel a sárban tocsogsz. Vízelvezetés nincs megoldva, és ősztől tavasz végéig belefulladsz a füstbe, mert mindenki minden szart eléget, gyakorlatilag mérgezővé téve a levegőt. (a katlan hatásnak köszönhetően a füstöt akár napokig is érzed, nem csak füstölés napon)

Az önkormányzatnál szarnak a fejedre, bármi gondod is van. A polgi (nős volt, 2 gyerekkel) nemrég múlt ki, 20 évet ült a székében, közben nem csinált mást, csak a fociba ölte a pénzt, és a szóbeszéd szerint ellopta a spanjaival amit tudott, és állítólag a kis kedvenc titkárnőjét k.rogatta (aki nem mellesleg épp indul polgármesterjelöltként :D).

Van egy élelmiszerüzlet (Spar), ami olyan krva drága, hogy jószerével csak azt veszed, amit nagyon muszáj. Egy pékség, ahol szarabb pékáru van, mint amit el tudsz képzelni. Egy dohánybolt, posta, benzinkút, és egy pizzéria. Háziorvos is van, szökőévente egyszer rendel is, de órákat ülsz végig, ha be akarsz jutni. Gyógyszertár is van, röhejes nyitvatartással.


Egyetlen pozitívum tényleg a táj, de az is csak a település 1-1 pontjáról élvezhető.


Összegezve, ha nem keserítenéd meg szándékosan a saját, és a családod életét, akkor messziről kerüld el ezt a putrit.

2022. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A penciekben talán az a legfurább, hogy minden ember az út szélén közlekedik a járda helyett.
2022. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os, Hát persze, mert pályázaton keresztül járda építésre is felvették a pénzt, csak épp járda nem épült...
2022. aug. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!