Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Újonnan ide költözött 3...

Újonnan ide költözött 3 gyerekes család és a tősgyökeres szomszéd viszálya?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egész eddig egy csendes utca volt a miénk a megyeszékhelyhez közeli faluban. 2 éve a mellettem lévő szomszéddal szomszédos üres telket megvették, kb 1 év alatt felhúztak egy új házat, egy 3 gyerekes család költözött ide ki a megyeszékhelyről. Rögtön az első hetekben vita alakult ki közöttük zöld hulladék-égetés miatt tavaly nyáron pedig egy házibuli miatt. Kertiparti volt a szomszédomnál, bömbölt a zene, ment a grillezés. A gyerekek szobájának az ablaka pont a szomszéd telkére néz. Ott már kialakult egy ordibálásig fajuló vita. Ez megismétlődött 2 hete. Viszont tegnap arra jöttem haza, hogy a szomszédom már vörös fejjel üvölt az apukával, hogy "szétcsapom egy ásóval a kib.....ot porontyaidat, városi szarok húzzatok innen el" az apuka meg szintén üvöltve "Te g****i f****pó rohadj meg, megöllek" tartalmú választ adott. Mondtam, hogy most már csend legyen mert pihenni szeretnék. Abból pattant ki a vita, hogy szomszédom új autóhifit szerelt be és megjáratta rendesen. De emiatt a kisebbik gyerek (2 éves) nem tudott aludni.


Szóval: hogy lehetne itt rendet tenni? Hívjam ki a rendőrséget minden esetben? Évekig itt csend volt, csak a szomszédnál volt néha kertiparti. De azt évente 2x el lehetett viselni. Én nem akarok a szomszédommal összebalhézni, de ez a kölcsönös ordibálás nagyon zavar.



2022. máj. 24. 08:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%
Ha ki is jön rendőr, azt fogják neki mondani, hogy csak a gyerekek játszottak.
2022. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A helyi jegyzőnek kellene szólni, és a szomszédnak is meg kellene mondani, hogy finoman kérje, hátha akkor lesz hatása. De a szétcsapom ásóval nem a legjobb stílus. Talán még egy ilyen városi bunkó is figyelmesebb lenne, ha szép szóval kérnék.
2022. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Úgy tudom, hogy nappal lehet hangoskodni, este 10-ig. Csak utána van érvényben a csendrendelet, de lehet, hogy rosszul tudom. Ha van helyi lap - mármint a falunak -, megírhatnák a történteket, és be lehetne dobni a szomszéd levélszekrényébe, vagy átadni neki. A normális hanggal mindenki jobban járna, a szomszéd is, akit zavar a zaj.
2022. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Te beszélj azzal az új szomszéddal, lehet, ha kedvesen kéred, rád hallgat.
2022. máj. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 qkker1 ***** válasza:
100%

"Úgy tudom, hogy nappal lehet hangoskodni, este 10-ig. Csak utána van érvényben a csendrendelet, "


Az a cucializmusban vót, most


Nyugalomhoz való jog


van, 0-24-ig.

2022. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%

Annak van nyugalomhoz joga, akinek több pénze van. Ismerek egy embert, aki egy nagyipari húsüzem felett lakik és nem csak ő, de az egész 7 emeletes panel szenved aminek földszintjén üzemel. Sőt, másik 3db 7 emeletes panel szenved összes családja szenved a nagyipari zajoktól.

Hiába mentek többször is bíróságra 2010 és 2020 között, a húsüzem brutális pénzzel fizette le a bíróságokat, hivatalos szerveket és a városvezetést. Cucializmus van most is sajnos. Nincs joga az embernek a nyugalomhoz.

2022. máj. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 qkker1 ***** válasza:
0%

16os


Martin megjöttél?

2022. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
5-ös, és a Leylandi mennyi idő alatt nőtt meg mondjuk egy méteres magasságról 5 méteresre? Vagy eleve magasabbakat vettél, mint egy méteresek? Milyen távolságra ültetted őket egymástól?
2022. jún. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!