Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egyedül élő fiatalok! Mivel...

Egyedül élő fiatalok! Mivel telnek a napjaitok, hogyan néz ki az életetek?

Figyelt kérdés
Egyedül lakom, nincsen kivel összeköltöznöm és már elegem lett az idegenekkel való együttlakásból mert sosem sikerült normális lakótársakat kifognom. Viszont nem érzem így jól magam, nem tudom feltalálni magam és magányos vagyok. Az egyetemi időszakban valamennyire lefoglal az órákra járás, a tanulás stb., de a nap végén, minden lazább időszakban vagy a szünetekben előjön ez az érzés. A családom és a barátaim távol vannak, helyben senkim nincsen és mivel nincsen hová eljárnom sem ezért így nem is tudok új kapcsolatokat kialakítani, barátkozni, ismerkedni (semmi érdeklődési körömnek megfelelő helyet, programot nem találtam). Sokszor unatkozom és nem tudom kiélvezni már a hobbijaimat sem, mert mindig egyedül vagyok és hiányzik a társaság. Nincsen bajom az önállósággal, a házimunkával stb., de sokszor igazából feleslegesnek érzem, hogy bármit is csináljak... például szeretek főzni és sütni, de nem állok neki egy "extrább" ételnek vagy egy süteménynek mert úgyis max. én eszem majd napokig. Szóval olyan monoton, unalmas, magányos és számomra már élvezhetetlen így az életem. Tudom sokan laknak egyedül, ezért kíváncsi lennék rá, hogy ti hogyan érzitek magatokat, mit szoktatok csinálni, hátha picit jobb kedvre derít.
2022. máj. 24. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Én 3 műszakban dolgozom.

Egyedül élek.

Én szeretem.

Ha otthon vagyok, főzök, takarítok, filmezek, zenét hallgatok.

Amúgy mindig eljárok a barátaimmal sétálni, túrázni, bulizni, vagy csak beülünk valahova kávézni stb

Amikor otthon vagyok nekem tök jól esik a nyugi és hogy azt csinálok amit akarok.

Előtte barátnőmmel laktam együtt, annak is megvolt a szépsége de jobb egyedül.

Miért nem ismerkedsz?

Facebookon van barát kereső csoport,sokan keresnek partnert pl egy koncertre vagy sétára stb

Van túrázó csoport is neten akikhez lehet csatlakozni.

Ott is tudsz ismerkedni

Vagy az egyetemen elhivsz valakit egy kávéra stb

Nekem akikkel programozok szinte mindannyiukat melóban ismertem meg.

Barátok régről nekem sem nagyon vannak..

Ráadásul én vetettem fel nekik először az ötletet hogy csináljuk már együtt valami programot mert halálra unom magam. Úgy találtuk ki hogy akkor séta és a végén iszunk valamit a városban.

Azóta ez rendszeres lett.

Bele kell csapni a lecsóba

2022. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az egyetemen nem tudok ismerkedni mert nem olyan a közeg, még köszönni sem köszönünk egymásnak nemhogy kávézzunk, nem is szeretek oda járni emiatt, borzalom. Interneten is próbáltam már, de nem volt szimpatikus az online ismerkedés, a facebook csoportokat pedig egyáltalán nem szeretem, ott egyáltalán nem találtam hozzám hasonló vagy szimpatikus embereket.
2022. máj. 24. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Meditáció, meló, meditáció, gombászás, meditáció.

Pár naponta kis gyakori, hátha van valami, általában levelezek főleg, és pár naponta eszem is egy kicsit.

2022. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!