Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért lett divat albérletben...

Miért lett divat albérletben lakni a fiatalok körében?

Figyelt kérdés

Felmennek Pestre, elcseszik a fizetésüket albérletre

Ha pár évig szülőknék laknának, össze is tudnának szedni annyit amennyi egy saját házhoz kell

Én irtózom a gondolatától is, hogy Pesten lakjak egy albérletben 22/F



#Albérle
2020. szept. 20. 15:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
90%
Mindenkinél más oka van. Legtöbben menekülnek otthonról és nincs jobb megoldás.
2020. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
66%

"Ha pár évig szülőknék laknának, össze is tudnának szedni annyit amennyi egy saját házhoz kell"


EZ NAGY tévedés, ha a szülöknél laknak, akkor egyrészt nem lesz sosem olyan munkahelyük, ahol lehetöségük lenne összegyüjteni pénzt, másrészt maradnak lelkileg is gyerekek.


TE meg azért "írtózol" ettöl, mert képtelen vagy önállóan élni, kell az anyuka, aki föz rád, mossa a ruhádat, meg egyébként is ellát.

2020. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:
96%

Mert általában Pesten van normális munkalehetőség, de értelemszerűen nem tudnak előrántani 30 milliót zsebből.



Ez csak egy feltételezés... :)

2020. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 anonim ***** válasza:
11%
Mikor öregek lesznek ők is saját házban fognak lakni. (idvaros, vagy kertes)
2020. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 A kérdező kommentje:

10 milla egy ház vidéken


#2

Én attól irtozok, hogy ki leszek szolgáltatva egy főbérlőnek és olyan helyen lakik ami nem az enyém.

Az én szememben az jelenti a jólétet ha saját lakásod van, hiába keresnék 500 nettót ha nem lehetne saját házam

2020. szept. 20. 15:22
 6/95 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a te családod nem mondjuk Debrecenben él és onnan ingázol a pesti munkahelyedre.
2020. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 A kérdező kommentje:

Falun lakok

Nem is vágyok pestre

Ott voltam egyetemista, de inkább dolgozok a gyártósoron, de legalább itthon lakhatok

2020. szept. 20. 15:25
 8/95 anonim ***** válasza:
99%
Én pesti vagyok alapból és pont ezt csináltam amit mondtál, szülőknél laktam sokáig spórolás céljából. Na de aki vidéki az mit csináljon, ha épp Budapesten kap munkát?
2020. szept. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim ***** válasza:
100%
Anyámhoz költözzünk a 30 nm egyszobába, vagy anyóshoz a szabolcsi zsákfaluba, ahol mellékesen ott lakik már a másik gyerek két unokával?
2020. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 anonim ***** válasza:
92%

1.Több a munkalehetőség.

Középfokú végzettséggel is nagyobb eséllyel találnak valami munkát,ami nem gyár 3 műszakban.


Diplomásoknak is nagyobb a választék


2.Sokan menekülnek otthonról,rossz a légkör,nem minden szülő olyan,hogy "nem kér a rezsibe",és még korlátozza is a gyereket.Így úgy vannak vele,máshol is fizetni kell,de legalább csend van.



Nekem is van több unokatestvérem is,aki borsodból költözött fel 20-on évesen,most a 30-as éveikben járnak,de szinte semmi megtakarításuk nincs.


3.Kapcsolatok kiépítése.Pénzes pasit nagyobb eséllyel találsz a nagyvárosban,mint vidéken.

2020. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!