Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetetek ciki ma budapest...

Szerintetetek ciki ma budapesten egy nagy társasházban a közös kertbe lemenni, és játszani a gyerekeimmel? Az ablakok a kert felé vannak.

Figyelt kérdés

2022. máj. 26. 09:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
Én éppen a társasházunk udvarán lévő játszótéren vagyok a 10 éves fiammal aki éppen a mászókán van. Egyáltalán nem érzem cikinek.
2022. máj. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, igaz. Afölött már cringe-et mondanak. :D :D
2022. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
25%
Remélem délelőtt óta már vagy háromszor megjártátok a kertet és a gyerekek játszottak egy jó nagyot!
2022. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, de azzal számolj, ha a gyerekeid ordítanak, azt nem fogják tolerálni.
2022. máj. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy. Panelban lakom, most szívtam el egy cigit az erkélyen, és néztem közben, ahogy a ház előtti placcon egy apuka bicajozni tanítja a kislányát. Engem feldobott :D


Max. akkor ciki, ha a gyereked ordenáré módon üvöltözik játék gyanánt, de szerintem nincs erről szó, ezt főleg azon szülők gyerekei csinálják tapasztalatok alapján, akik pont leszarják, hogy kit zavarnak, vagy mi "ciki".

2022. máj. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!