Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapestiek, ti nem féltek az...

Budapestiek, ti nem féltek az utcán, látva a sok kéregető, balhés alakot?

Figyelt kérdés

Nagyon züllik szerintem a város évről évre, függetlenül a polgármestertől, politikától , mindentől. Ti mit gondoltok? Én már nappal is félek egyedül mászkálni a belvárosban is.


Persze gondolom az egész országra igaz ez, csak én itt élek és ezt tapasztalom.



2022. jún. 9. 12:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Megtanultam nem meghallani, és határozottan megyek tovább.
2022. jún. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
32%

Én úgy vagyok vele, hogy ez a hely ahol élünk. Nincs szociális háló, aki kiesik kicsit a dolgokból az pusztul. Legalább nincsenek illúzióink.


A politikusok, akik csak beülnek otthon a villában a kocsiba és csak egy másik elit helyen szállnak ki élnek álom világban, mert nem találkoznak a valósággal.


Amúgy egy barátom mondta ezt a taktikát és szoktam alkalmazni. Gondoljam át hány csöves kér tőlem egy hónapban és mennyit akarok rá szánni és osszam le a számukkal. Ha 50 és mondjuk 1000 belefér. akkor adhatok adjak mindenkinek aki kér egy 20-as :D

2022. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Vegyél paprika és CR sprayt gyakorolj vad küzdősportot , legyen kamu mobil és gagyi ürespénztárcád nálad, ha rabolnának azt dobd oda .
2022. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
29%
Nem felek. Ha nem tetszik koltozz el, videk olcsobb tehat nem lehet akadaly.
2022. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki hozzám szól, akkor angolul válaszolok, hogy sorry didn't get it. Egyből nem kell semmi.
2022. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Mitől kellene félnem? Aránylag még mindig kevesebb a cigány és a züllött alak, mint a vidéki nagyvárosok többségében. Éltem Kaposváron és Pécsen, na ott tényleg megállt bennem az ütő néha.
2022. jún. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

Szereltess a kabátujjaidba 20cm-es automatikusan előugró vadászkést..

(Mint a feltámad a halálban volt csak ott pisztolyal)

2022. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Túl van ez hisztizve. Soha senki nem kötött belém csak mert nem adtam neki pénzt. És nem, nem Rákospalotán vagy Békásmegyeren járok, hanem 6-7-8 kerület.
2022. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
87%
Hát figyelj, én is sok fura alakot látok a városban, de soha nem volt velük egyetlen szóváltásom sem.
2022. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, olyanba nem kötnek bele akin látszik hogy nem fél tőlük.
2022. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!