Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapestiek, ti nem féltek az...

Budapestiek, ti nem féltek az utcán, látva a sok kéregető, balhés alakot?

Figyelt kérdés

Nagyon züllik szerintem a város évről évre, függetlenül a polgármestertől, politikától , mindentől. Ti mit gondoltok? Én már nappal is félek egyedül mászkálni a belvárosban is.


Persze gondolom az egész országra igaz ez, csak én itt élek és ezt tapasztalom.



2022. jún. 9. 12:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Azokba kötnek bele, akiken látszik, hogy fél tőlük. Én kihúzom magam, magabiztosságot sugallok és sosem ért atrocitás.
2022. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
86%
Én a nagyobb pályás bűnözöktől jobban félek, de azok a parlamentben vannak.
2022. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
75%
Vegre valaki latja a dolgokat. Szerintem pesten is van bőven szep, "tiszta" hely, ahol nincs az embernek halalfelelme sotetedes utan. Ezek az en tapasztalataim: a jaszai mari tertol a borarosig levo rakpart, illetve az 5 ker dunahoz kozelibb resze es kornyeke teljesen rendben van. Mivel rengeteg a turista, ezert valamennyire javul a kornyek, tavoltartjak a sok munkakerulo balhes lezengo alakot. Viszont a koruttol kifele mar elojonnek a kevesbe baratsagos utcák, es emberek. A rakoczi/kerepesi uttol lefele a del-pesti varosresz szerintem egeszeben szornyu, hanyagolando. Rengeteg lepusztult elhanyagolt gyartelep es kihalt panelok, es rengeteg furcsa alak, akik nem eppen kedvesek. Maximum kispest/pesterzsebet kornyeken van par kertvarosi utca amik valamennyire normalisak, de az se biztos. Ujlipotvaros es kaposztasmegyer meg a normalis kategoria, ott voltam parszor. Ujpestrol, angyalfoldrol nem tudok nyilatkozni. Ujpalotan voltam, annak maximum az a baja hogy iszonyat lehangolo mivel ott tenyleg kizarolag csak lakotelep van, de lehet normalisabbak az emberek. Matyasfold es rakospalota allitolag viszonylag jo hely. A 8 ker a mai napig viszi a primet a belvarosi keruletek kozott, minden tulzas nelkul ugyanolyan sz.ar mint amilyen mindig is volt, hiaba probaljak szepiteni (szóban). A corvin negyeddel dicsekednek mindig, hogy milyen szuper, igen az, de hiaba ha par utcaval arrebb mar total putri van. Mielott leszidnak a pestiek, buda se tokeletes, de szerintem akarhol van az ember budan, mindenhol sokkal nagyobb biztonsagban van, es sokkal tobb a szép,elit hely, es kevesebb a gettos hely. Itt inkabb a csomopont terek azok ahol vannak furcsa alakok, de fele annyian mint pesten barhol, es itt inkabb csak hajlektalanok, akik mar 10 eve ugyanazon a padon uldogelnek, egy szot se szolnak senkihez. A szell kalman ter az mar kicsit gazos, de nincs semmilyen.veszely ott se. Pesten 1 megoldas van: kitessekelni a munkakerulo, lezengo, bunozo eletmodot elo embereket, mert kizarolag miattuk vannak ilyen allapotok, rengetegen vannak. Es itt nem csak "azokra" gondolok, hanem minden masra is aki ilyen eletmodot el, nem altalanositok. Ez a velemenyem
2022. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!